SsangYong Rexton Ice White İddialı Görünüyor!

2020 SsangYong Rexton ICE Yorumları,
2020 SsangYong Rexton ICE Yorumları,

2020 SsangYong Rexton ICE Yorumları Neler? SSangYong Motors, ödüllü modeli Rexton’un özel bir versiyonu olan Rexton ICE modelini İngiltere’de satışa sundu. 2017 yılında piyasaya çıkan ödüllü Rexton, SSangYong markasının stil, kalite, güvenlik ve teknoloji özelliklerini yansıtıyor. Euro 6d normlarına uygun motora sahip olan model, Ice White adı verilen özel bir sedefli beyaz renge sahip. Satışına başlanan Rexton ICE modelinin fiyatı 35.000 Sterlin. 2020 SsangYong Rexton ICE Yorumları Neler?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

[irp posts=”9962″ name=”Araba Habercisi Dergisi Aralık 2019 Sayısı Çıktı!”]

SsangYong Rexton ICE modelinin konfor özelliklerine bakıldığında, ön ve arkada ısıtmalı yeni deri koltuklar, ısıtmalı deri direksiyon ve çok bağlantılı arka süspansiyon öne çıkıyor. İç mekanda yer alan 9.2 inçlik yeni dokunmatik multimedya ekranıyla Apple CarPlay ve Android Auto özellikleri sunuyor.

Güvenlik özellikleri de geliştirilen Rexton ICE modelinde standart olarak ESP, Aktif Devrilme Sistemi, Off-Road Otomatik İniş Sistemi, Şerit Takip Sistemi, Trafik İşareti Tanıma Sistemi, elektronik park freni, ön, yan ve perde hava yastıkları bulunuyor. Dış tasarımında ise yeni bir spoilere yer verilen model, tavan raylarıyla da göze çarpıyor. Yeni tasarıma sahip 18 inçlik jantları ve eşsiz sedefli beyaz rengiyle SsangYong Rexton ICE’ın oldukça beğenileceğini söyleyebiliriz.

En Çok Satan Otomotiv Grubu Hangisi?

Ülkemizde başarısız bir pazarlama stratejisiyle aradığını bulamamış olsa da, SsangYong markası arkasındaki Hindistan endüstri devi Mahindra&Mahindra firmasının gücüyle yoluna devam ediyor. Özellikle ilk çıktığında çok beğenilen bir model olan Rexton, kullandığı Mercedes motoruyla kullanıcılarının beğenisini kazanmıştı. 2010 model SsangYong Rexton’a binene kadar ‘çakma Mercedes ML’ olarak nitelendirdiğim model, itiraf etmem gerekir ki saygımı kazanmıştı. Çünkü o yıllarda Mercedes ML modelinde bile olmayan bir özelliği sunuyordu; arka koltuk ısıtması:)

Mercedes Benz E mi? BMW 5 mi? Audi A6 mı?

Çok ufak bir detay da olsa markanın, kullanıcı deneyimine ne kadar önem verdiğini gösteriyordu. Ayrıca binmiş olduğum SsangYong Rexton’la bir maden ocağına gittiğimiz için hafif off-road deneyimi de yaşamıştım. Şunu diyebilirim evet 5 yıllık bir araca göre her yerinden ses geliyordu belki ama kesinlikle yolda bırakmaya niyeti yoktu. Bu yüzden umarım motor seçeneklerini geliştirerek 1.6 motorlu bir Rexton’la SsangYong tekrar ülkemizde sunar.  ‘Doğru’ bir pazarlama stratejisi ve ‘doğru’ bayilerle çok satar. Çünkü hala gönlümüzde yeri var.

2020 SsangYong Rexton ICE Yorumları, Araba Habercisi Dergisi.

Audi A5 Artık Hibrit Motorla Tercih Edilebilecek!

2020 SsangYong Rexton ICE
2020 SsangYong Rexton ICE
2020 SsangYong Rexton ICE
2020 SsangYong Rexton ICE