Yerli Mitsubishi Colt geliyor! Yerli Üretim olarak satılacak olan 2023 Mitsubishi Colt kaç para olacak?

Youtube Murat Tosun Araba

2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi
2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi

Yerli Mitsubishi Colt geliyor! OYAK Renault tarafından üretilecek 2023 Mitsubishi Colt kaç para olacak? Yeni Mitsubishi Colt Oyak Renault Fabrikası’nda üretilmeye başlıyor. 2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi nasıl olur? Yeni Mitsubishi Colt 2023 kaç paraya satılır? 0 km Mitsubishi Colt ne zaman satılacak? Yerli Üretim Mitsubishi Colt ne zaman üretilecek? 2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi.

YOUTUBE KANALIM

Renault Group, Yeni Nesil Mitsubishi COLT’un Bursa’da Üretileceğini Duyurmuştu. Bu haberin çıkmasının ardından 2023 Mitsubishi Colt fiyatları nasıl olur soruları gelmeye başladı.

Renault Group Türkiye CEO’su ve Oyak-Renault Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Doğu: “Yatırımlarımıza Türkiye’ye duyduğumuz sarsılmaz güven doğrultusunda ara vermeden devam edeceğiz. Yeni duyurumuz, bu kararlılığımızın somut bir göstergesidir” diyerek bu gelişmeyi duyurmuştu.

Yeni nesil Mitsubishi COLT, tıpkı Clio modelinde olduğu gibi Renault-Nissan-Mitsubishi İttifakı’nın modüler CMF-B platformunda üretilecek. Yeni araç 2023 yılının 4. çeyreğinde satışa sunulacak. Yani Eylül sonu Ekim başı satışa sunulması bekleniyor. Bu aracın satış fiyatını tahmin etmek hiç zor değil.

Çünkü Renault Clio ile birebir aynı olacağı için Yerli Üretim Clio’nun fiyatlarına satılacak diyebilirim. Hatta rekabet için biraz daha uygun fiyatlı olmasını mümkün olarak düşünüyorum ama burada hazırlanacak donanım paketleri ve motor seçenekleri büyük önem taşıyor.

Bu konuda verebileceğim tek örnek 2023 Ocak Renault Clio Touch 1.0 TCe X-Tronic 90 bg modelinin 526 bin TL satıldığı olacak. O zamana kadar fiyatlar ne olur ne biter kestirmek zor. Kesin olan konuysa o zamanki Renault Clio fiyatlarıyla benzer bir etiketle satışa sunulacağı olacak. Bu arada Mitsubishi Colt modelinin elektrikli bir seçeneğinin de olması bekleniyor.

Beklenen gün geldi! Şubat ayıyla birlikte TOGG Satın Almak İsteyenlerin Ne Yapması Gerekiyor?

Araba Habercisi Ocak 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Ocak 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 47. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 47. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor. Türk Telekom e-Dergi uygulamaları için link

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 47. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi.

2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi

2023 Mitsubishi Colt fiyat listesi

Youtube Murat Tosun Araba

ARABA HABERCİSİ ŞUBAT 23 SAYISI

Otomobil Dergisi Araba Habercisi Subat 2023