Yerli Üretim Mitsubishi Colt kaç para olacak? Yerli Üretim Mitsubishi Colt ne zaman satılmaya başlıyor?

2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault
2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault

Yerli Üretim araçlardan biri olacak olan Mitsubishi Colt kaç para olacak? Yerli Mitsubishi Colt ne zaman satılacak? 2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault.

Instagram Hesabım

Renault Group, Yeni Nesil Mitsubishi COLT’un Bursa’da Üretileceğini Duyurdu. Oyak Renault Fabrikası’nda üretilen Renault Megane Sedan bu yılın sonundan itibaren üretilmeyecek. Renault Megane Sedan üretimini Karsan devralacak. Durum böyle olunca ortaya çıkacak olan üretim boşluğunun büyük bölümü Mitsubishi Colt ile doldurulacak. Oyak Renault Fabrikası’nda ayrıca elektrikli bir modelin de üretilmesi gündemde.

Renault Group Türkiye CEO’su ve Oyak-Renault Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Doğu: “Yatırımlarımıza Türkiye’ye duyduğumuz sarsılmaz güven doğrultusunda ara vermeden devam edeceğiz. Yeni duyurumuz, bu kararlılığımızın somut bir göstergesidir” diyor.

Yeni nesil COLT, tıpkı Clio modelinde olduğu gibi Renault-Nissan-Mitsubishi İttifakı’nın modüler CMF-B platformunda üretilecek. Yeni araç 2023 yılının 4. çeyreğinde Avrupa’da satışa sunulacak. Bu aracın satış fiyatını tahmin etmek hiç zor değil. Çünkü Renault Clio ile birebir aynı olacağı için Yerli Üretim Clio’nun fiyatlarına satılacak.

Renault Megane Sedan üretimini Karsan yapacak! Karsan ne zaman Megane Sedan üretimine başlıyor?

Araba Habercisi Nisan 2022 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2022 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Dergisi 39. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 39. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault.

2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault

2023 Mitsubishi Colt Oyak Renault

Hyundai Tucson Araba Habercisi