Son Dakika: Honda Türkiye Fabrikası 2021 Yılında Tamamen Kapanıyor!

Honda Türkiye Fabrikası Kapanıyor

Honda Türkiye Fabrikası 2021 yılında kapanıyor! Honda Türkiye Fabrikası Kapanıyor

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Yok Türkiye’deki fabrika İngiltere’ye bağlıymış. Yok Japonya İngiltere Fabrikası’nı kapatacağı için Türkiye fabrikası da kapanıyormuş. Arkadaşlar ben böyle saçmalık görmedim, duymadım. Haberler doğru Honda Türkiye Fabrikası 2021 yılında kapatılıyor!

Honda Japonya Açıklaması

Küresel yapılanma aynı zamanda Honda’nın Türkiye’deki otomobil operasyonlarını da içerecek. Honda Türkiye A.Ş. şu anda yılda 38.000 adet üretiyor. Şirket 2021 yılında mevcut Civic sedan modelini üretmeyi durduracak ve ama ticari faaliyetlerini sürdürmeyi planlıyor. Honda Türkiye, bu dönemde Türk paydaşlarla yapıcı diyaloglar sürdürmeye devam edecektir.

Saçmalık! Büyük Saçmalık!

Maalesef Honda Türkiye Fabrikasının Kapanacağı Kesinleşti

Fabrikada elektrikli ya da hibrit araç üretilmesi ile ilgili bilgiler geliyordu. Ancak bunlar sadece dedikodudan ibaretti. Bugün yapılan bir açıklama ile 2021 Yılında Honda Türkiye Fabrikası’nın kapanacağı kesinleşti.

Honda Türkiye Fabrikası Kapanıyor

Araba Habercisi Murat Tosun

280 Beygirlik Ford Focus ST Bu Tip Araçlar Arasında Dengeyi Bozar!

Honda Türkiye Fabrikası Kapanıyor Mu, Honda Gebze Fabrikası, Honda Fabrikası, Honda modelleri, honda ikinci el, sahibinden honda, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri