Volkswagen T-Cross Dizel Otomatik Özellikleri Neler?

Volkswagen T-Cross, VW T-Cross, Volkswagen T-Cross TDI, VW T-Cross TDI DSG, Volkswagen SUV. Volkswagen TCross Dizel Otomatik Geliyor. Volkswagen T Cross Dizel.

Başlangıçta 95 beygirlik ve 115 beygirlik 1.0 litrelik üç silindirli TSI motoru kullanan Volkswagen T-Cross dizel otomatik seçeneğine de sahip oldu.

Youtube Kanalımız

Volkswagen T Cross Dizel.

Çok yönlü T-Cross bir yıldan az bir sürede yeni motoru ile çok daha fazla müşteriyi memnun etmeyi başardı. Başlangıçta 95 beygirlik ve 115 beygirlik 1.0 litrelik üç silindirli TSI motorlar kullanılmıştı. Şimdi bunlara ek olarak 1.6 litrelik 95 beygirlik dizel de seçenekler arasına dahil oldu. Volkswagen TCross Dizel Otomatik Geliyor. Bu motor seçeneğiyle Volkswagen, Türkiye’de en iddialı olacak SUV modeline de sahip olmuş olacak. Dizelin yanına güçlü karakterli 1.5 litre benzinli 150 beygirlik ünite de eklendi.

HB Kasa Arabalar 2020 Atağına Başlıyor!

Volkswagen T-Cross 1.6 TDI DSG özellikleri neler?

Manuel şanzımanlı otomobil için 0-100 km/s hızlanma 11.9 saniyedir, DSG şanzımanlı otomobil ise 100 km/s hıza 12.5 saniyede ulaşıyor. Volkswagen SUV ailesinin en yeni üyesi T-Cross’un Euro 6 uyumlu 95 HP, 1.6 litrelik TDI motoru ülkemizde de yakından tanınan bir ünite.

Volkswagen T-Cross turbo benzinli otomatik özellikleri neler?

Daha güçlü olan 1.5 litrelik turbo motor seçeneği de yenilikler arasında. Volkswagen T-Cross 0-100 km/s hızını 8.5 saniye içinde tamamlıyor. Aracın maksimum hızı ise elektronik olarak 200 km/s olarak sınırlandırılmış. Bu yeni motor, SEL ve R-Line donanımlarında sunulacak ve sadece 7 ileri DSG şanzıman ile satışa sunulacak. 150 beygir gücü ile gerçekten çok iddialı.

Ford Puma Ne Zaman Satılacak Belli Oldu!

Volkswagen SUV serisinin bir parçası olan T-Cross, yakında piyasaya sürülecek olan T-Roc Cabriolet, yeni T-Roc R performans SUV ve yakın zamanda yenilenmiş olan Touareg serisi ile sürekli genişleyen bir aileye katılıyor.

Volkswagen T-Cross Dizel Otomatik olarak satışa sunulacak.

Volkswagen T-Cross Avrupa’da kaç para?

1.5 litrelik T-Cross, SEL serisi için İngiltere’de 24.910 Pound’dan ve daha sportif olan R-Line için 26.810 Pound’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak. Her iki versiyonda da park sensörleri, adaptif hız sabitleyici, LED farlar ve 8.0 inçlik Discover navigasyon bilgi-eğlence sistemi standart olarak bulunacak.

Daha sportif bir dış tasarıma sahip olan R-Line modeli, 18 inç Nevada jantlar ve 10.25 inçlik Aktif bilgi ekranı içerir.

T-Cross ürün şefi olan Claire Haynes açıklamaları.

T-Cross ürün şefi olan Claire Haynes yaptığı açıklamada, ‘Volkswagen herkes için bir araba yaparak halk arabası yönümüzü yansıtmak istiyoruz. T-Cross farklı değil. Ama çok daha güçlü bir araç isteyenler için üretilmiş bir araç’ dedi.

Volkswagen T Cross Dizel Otomatik Geliyor.

Volkswagen Dizel SUV, Dizel Otomatik Volkswagen SUV, VW T-Cross Dizel Otomatik.