Onu görünce fiyat algımı tamamen yitirdim! Yeni BMW iX2 eDrive20 EV Türkiye’de Satışa Sunuldu!

Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024.
Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024.

Onu görünce fiyat algımı tamamen yitirdim! Yeni BMW iX2 eDrive20 EV Türkiye’de Satışa Sunuldu! BMW’nin yeni elektrikli model fiyatları açıklandıkça fiyat algımı tamamen yitiriyorum. Aslında bu BMW’ye özel değil. Premium markaların tümü için geçerli olan bir durum. Bildik kompakt SUV modellerin üst donanım paketleriyle fiyatlarının 2.5 milyon TL’ye yürüdüğü günümüzde BMW elektrikli modelini 2.744.500 TL liste fiyatı ile satışa sundu. 0 km otomobil pazarı dendiği zaman bakalım yılın ikinci yarısında daha neler yaşanacak? Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024.

GEELY EN SONUNDA GELDİ! Gümbür gümbür geliyorlar!

Açıklanan bu bilgiler bana BMW Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak gönderildi. Haberin devamında Borusan Otomotiv BMW Türkiye yönetimi tarafından yapılan açıklamayı bulabilirsiniz.

İkinci jenerasyonunda artan boyutları ile tamamen yeni bir konseptte satışa sunulan Yeni BMW X2, mild hybrid-benzinli versiyonun ardından Yeni BMW iX2 eDrive20 versiyonu ile ilk kez tamamen elektrikli seçeneği ile sunuldu. Tamamen elektrikli Yeni BMW iX2 eDrive20, ön aksta yer alan elektrik motoru ile 204 beygir güç 250 Nm tork üretiyor. 0-100 km/s hızlanmasını 8,6 saniyede tamamlayan otomobil, tam dolu bataryalarıyla 478 km’ye varan menzili kullanıcısına sunuyor. Yeni BMW iX2 eDrive20 130 kW DC Şarj teknolojisi ile 29 dakikada yüzde 80 batarya doluluğuna ulaşabiliyor. Opsiyonel olarak sunulan AC Charging Professional donanımı ile AC akımda 22 kW şarj hızı desteği sunan Yeni BMW iX2 eDrive20, bataryaların %0-100 dolumunu yaklaşık 3 saat 45 dakikada tamamlayarak esnek kullanıma da imkan tanıyor.

STANDART DONANIM LİSTESİNE DİKKAT

Yeni BMW iX2 eDrive20, M Sport tasarım paketiyle 2.744.500 TL liste fiyatı ile satışa sunuldu. M Sport tasarım paketiyle tercih edilebilen Yeni BMW iX2 eDrive20, standart olarak sunduğu donanımlarıyla yolculuklarda başarılı konfor sağlıyor. BMW Live Cockpit Plus, Park Asistanı, Sürüş Asistanı, Adaptif LED Farlar, Akustik Koruma, Otomatik Uzun Far Fonksiyonu, Konfor Erişim Sistemi, Elektrikli Ön Koltuklar ve Hafıza Fonksiyonlu Sürücü Koltuğu, Panoramik Cam Tavan, Isıtmalı Ön Koltuklar, Otomatik Açılır Bagaj Kapağı, Kablosuz Şarj Haznesi, Spor Ön Koltuklar, Güneş Korumalı Arka Camlar, Akıllı Telefon Arayüzü gibi gelişmiş donanımlar standart olarak sunuluyor. Ayrıca aydınlatmalı BMW Iconic Glow Böbrek Izgaraları, M Sport Fren Diskleri, M Shadow Farlar, M Emniyet Kemerleri ve Shadow Dış Kaplamayı içeren M Sport Pro paketi, 360 derece görüş açısına sahip Park Asistanı Plus, 22 kW AC şarj hızı desteği sunan AC Charging Professional ve en üst seviye asistan sistemlerini sunan Sürüş Asistanı Professional gibi donanımlar isteğe bağlı olarak eklenerek kişiselleştirilebiliyor.

MG Yönetimi bazı araçların 2024 model fiyatlarını açıkladı! MG ZS ve MG HS modelleri kaç para oldu?

Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024.

Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024

Yeni BMW iX2 Fiyatı Mart 2024.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

0 km araba kampanyaları Nisan 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba