Volkswagen Kendi Logosundan Sonra R Logosunu da Yeniledi! Değişiyorlar!

Volkswagen Yeni Logo Tasarımı.

Volkswagen Yeni Logo Tasarımı, Volkswagen R Yeni Logo, Volkswagen Logoları Yenilendi, Volkswagen Yeni Logolar, Volkswagen Değişiyor, detaylar haberde. Volkswagen logosunda yaptığı değişiklikten sonra performans modellerini simgeleyen R logosunda da güncelleme yaptı. VW, 2002 yılından bugüne R modelleri ile yüksek performanslı günlük kullanıma da uygun modeller üretiyor. R modelleri arasında en popüler model Golf R olarak öne çıkıyor. Dört nesildir üretilen Golf R’a ek olarak Passat, Touareg, Scirocco ve yeni T-Roc modellerinin de R versiyonları bulunuyor. Volkswagen Yeni Logo Tasarımı.

Araba Habercisi Dergisi, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Volkswagen R Marka Müdürü Jost Capito, ‘VW olarak R modellerimizle müşterilerimizde heyecan uyandırıyoruz. Stratejik olarak yeni logo tasarımımızla birlikte de modellerimizde üstün müşteri deneyimini ve performansı sunmaya devam edeceğiz’ dedi. Yeni R logosu, VW’in performansında yeni bir perde aralıyor. Logo, daha modern, belirgin ve şık olarak tasarlandı. VW Tasarım Şefi Klaus Bischoff, ‘Yeni R logomuz hem estetik hem de sportifliğin bir simgesi. Yeniden tasarladığımız logoda daha uzun bir tasarım detaylarına sahip olmasının sebebi VW olarak performansımızın genel ilerlemesinin sonsuzluğuna işaret ediyor’ dedi.

Yeni R logosunun tanıtımının daha önce R versiyonu bulunmayan Volkswagen’in SUV segmentindeki amiral gemisi Atlas modelinde yapılması bekleniyor. İlk kez konsept olarak geçtiğimiz baharda New York Otomobil Fuarı’nda tanıtılan modelin lansmanının 11 Ekim tarihinde yapılması planlanıyor.

Audi RS 4 Tanıtıldı! Tek Kelimeyle Muh-te-şem Olmuş! Teknik Özellikleri Neler?

Volkswagen Yeni Logo Tasarımı. Araba Habercisi Dergisi.

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.

Etiketler:, , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares