Volkswagen T-Cross Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Volkswagen T-Cross SUV’un Fiyatları nasıl?

2021 Volkswagen T Cross fiyatları.
2021 Volkswagen T Cross fiyatları.

Volkswagen T-Cross Türkiye’de ne zaman satışa sunulacak? Volkswagen T-Cross SUV’un Özellikleri Neler? 2021 Volkswagen T Cross fiyatları.

Instagram Hesabım

Çok yönlü T-Cross bir yıldan az bir sürede yeni motoru ile dünya otomotiv pazarlarında çok daha fazla müşteriyi memnun etmeyi başardı. Başlangıçta araçta 95 beygirlik ve 115 beygirlik 1.0 litrelik üç silindirli TSI motorlar kullanılmıştı. Sonrasında bunlara ek olarak 1.6 litrelik 95 beygirlik dizel de seçenekler arasına dahil olmuştu. Bu motor seçeneği araç ülkeye geldiğinde halen kullanılıyor olursa Volkswagen, Türkiye’de en iddialı olacak SUV modeline de sahip olmuş olacak. Volkswagen T-Cross motor seçeneklerinin arasına son olarak güçlü karakterli 1.5 litre benzinli 150 beygirlik ünite de eklendi.

Volkswagen T-Cross ürün şefi olan Claire Haynes yaptığı açıklamada, ‘Volkswagen herkes için bir araba yaparak halk arabası yönümüzü yansıtmak istiyoruz. T-Cross farklı değil. Ama çok daha güçlü bir araç isteyenler için üretilmiş bir araç’ dedi.

Volkswagen T-Cross manuel şanzımanlı versiyonu için 0-100 km/s hızlanma 11.9 saniye olarak açıklanıyor. DSG şanzımanlı otomobil ise 100 km/s hıza 12.5 saniyede ulaşıyor. Volkswagen SUV ailesinin en yeni üyesi T-Cross’un Euro 6 uyumlu 95 HP, 1.6 litrelik TDI motoru ülkemizde de yakından tanınan bir ünite.

Daha güçlü olan 1.5 litrelik turbo motor seçeneği de yenilikler arasında. Volkswagen T-Cross 0-100 km/s hızını 8.5 saniye içinde tamamlıyor. Aracın maksimum hızı ise elektronik olarak 200 km/s olarak sınırlandırılmış. Bu yeni motor, SEL ve R-Line donanımlarında sunulacak ve sadece 7 ileri DSG şanzıman ile satışa sunulacak. 150 beygir gücü ile gerçekten çok iddialı.

2021 Volkswagen T Cross fiyatları.

Volkswagen SUV serisinin bir parçası olan T-Cross sosyal medya üzerinden duyduğum bilgilere göre 2022 yılının başında Türkiye’de satışa sunulacak.

Volkswagen T-Cross Almanya’da 19.250 Euro’dan başlayan etiketle satışa sunuluyor. Bu fiyat T-Cross adı verilen donanım paketi için geçerli. Yine Almanya’da Volkswagen T-Cross Life adı verilen donanım paketiyle 21 bin Euro etiketle satışa sunuluyor. En üst donanım paketi olan Style ile Volkswagen T-Cross 25 bin Euro etikete sahip.

Civic Sedan fiyatları Mart ayına göre ne kadar zamlandı?

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Nisan 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 27. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 27. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 Sayısı’nda neler var?

Hoş geldin yeni Symbol: Renault Taliant.

Ford Otosan 2 milyar euroluk yatırımı açıkladı.

Kia bu kez K5 ile gözlerin pasını sildi.

Dizel Otomatik Focus Sedan yıldız gibi parlıyor.

Hyundai MPV modeli STARIA’yı tanıttı.

Marvel gezegeninin yeni üyesi: MG Marvel R Electric Tanıtıldı!

Toyota Corolla sedan hibrit testi. Hibrit denince akla ilk o geliyor.

Yeni Volkswagen Golf sekizinci nesliyle satışa sunuldu.

Elektrikli SUV modellerine Volvo imzası geldi.

İşte yeni Peugeot 308. Aslan Pençesini kompakt HB sınıfına attı.

Yeni Volvo S60 testi: Onun karizması en büyük silahı.

Coupe SUV Renault Avrupa’ya geldi. SUV sınıfında dengeler değişiyor.

SUV sınıfına Suzuki hibrit geldi. SX4 S-Cross Hibrit testi.

2021 Volkswagen T Cross fiyatları.

2021 Volkswagen T Cross fiyatları.