Yeni Dacia Sandero Stepway Fransa Fiyatları Açıklandı! SUV’lara kafa tutacak bu model kaç para olur?

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı, Stepway fiyat listesi, Stepway fiyatları, 2021 Stepway fiyat listesi, Sandero Stepway fiyat listesi.

SUV’lara kafa tutacak Yeni Dacia Sandero Stepway Fransa Fiyatları Açıklandı! Çok can yakar! Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı, Stepway fiyat listesi, Stepway fiyatları, 2021 Stepway fiyat listesi, Sandero Stepway fiyat listesi.

Instagram Hesabım

Yepyeni Dacia Sandero Stepway Fransa fiyat listesi açıklandı. Yeni Stepway teslimatları Ocak ayının sonunda yapılmaya başlıyor.

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı

STEPWAY ESSENTIEL 12.590 Euro.

STEPWAY CONFORT 13.890 Euro.

Açıklanan bu Fransa fiyatları KDV dahil rakamlar. Yüzde 20’ye yakın vergi ve masrafları düştükten sonra aracın vergisiz fiyatını görmek mümkün. Basit bir hesapla Dacia Sandero Stepway 160 bin TL başlangıç fiyatına sahip olabilir gibi görünüyor.

İşte Türkiye’nin en çok satan 20 SUV modeli! Bakalım 2020’nin Şampiyonu Hangi SUV model olacak?

Dacia; Sandero, Sandero Stepway ve Logan’ın üçüncü nesillerini tanıttı. Tamamen yenilenen Yeni Sandero, Yeni Sandero Stepway ve Yeni Logan gün yüzüne çıktı. Tanıtımın ardından yeni Dacia 2021 başında yollara çıkacak. Üretim 2020 sonunda start alacak. Önceki nesillerinin ruhunu koruyarak yenilenen ve erişilebilir fiyatlarla müşterileriyle buluşmaya devam edecekler. Markanın temel felsefesi yalınlık ve güvenilirlikten ödün vermeden daha fazla modernlik, daha fazla ekipman ve çok yönlülük sunuyor. Dacia’nın sunduğu ürünler, bugün her zamankinden daha çok tüketicinin beklentileri ile örtüşüyor. Artan ‘’Bireysel mobilite’’ ihtiyacı, uzun vadeli bir yaklaşımı doğurdu. Bu yaklaşımın merkezinde yer alan otomobil, uzun vadeli ve mantıklı bir yatırım tercihi olarak öne çıkıyor. İşte bu yüzden, müşteriler, daha iyi ve daha erişilebilir bir ürün talep ediyor.

Yeni Dacia modellerinde çağdaş ve dinamik çizgiler kullanıldı

Logan ile tek bir modelden başlayan ve bugün eksiksiz bir ürün gamına ulaşan Dacia, 15 yıldan bu yana otomobilde dönüşümü gerçekleştiriyor. Sandero, 2017’den bugüne Avrupa’nın en çok satan perakende modeli olmayı başardı.15 yılda, Dacia markası otomobil sektöründeki konumunu sağlamlaştırdı. Aidiyet duygusu yaratan ve tercih edilen bir marka oldu. Müşteri odaklı yaklaşımını her zamanki gibi sürdürürken Dacia, modernize edilen 2 yeni modeli ile yeni bir boyut kazanıyor.

Belirgin hatları ve dizayn detaylarıyla Yeni Sandero, daha güçlü bir karakter ve sağlamlığa vurgu yapan tasarımıyla yola çıkmaya hazırlanıyor. Otomobil, bir önceki nesle göre daha eğimli ön camı ve alçak tavanı ile daha akıcı bir görünüme sahip. Yerden yüksekliği artmasına rağmen Yeni Sandero, daha geniş kanallar ve tekerlek yapısı sayesinde daha alçak izlenimi veriyor.

Yeni Sandero Stepway ise, Dacia ürün gamının çok yönlü modeli olarak öne çıkıyor. Yeni Sandero Stepway, SUV DNA’sı vurgulanan ve macerayı çağrıştıran tasarımı ile Yeni Sandero’dan farklılaşıyor. Daha belirgin hatlara sahip kaput, ızgara altındaki krom Stepway logosu sis farlarının üzerindeki eğimli yapı, modeli fark edilir kılıyor.

Tamamen yeniden tasarlanan Yeni Logan’ın (Yeni Symbol) silueti daha dinamik ve akıcı, ayrıca bir önceki nesle göre biraz daha uzun. Otomobilin dinamik çizgisine; akıcı tavan çizgisi ve yüzeyi daraltılmış yan camlar katkıda bulunuyor. Y formundaki farlar, gövdenin hatlarıyla uyumlu jantlar, daha şık tasarıma sahip kapı kolu gibi ayrıntılar Yeni Sandero ile benzerlik taşıyor. Y biçimindeki ön ve arka aydınlatma grupları Dacia’nın yeni ışık imzasını oluşturuyor. Üçüncü nesle daha güçlü bir kimlik kazandıran bu imza, modellerin daha geniş görünmesini sağlıyor.

Yeni Dacia Sandero Stepway motor seçenekleri neler?

TCe 90 Manuel

TCe 90 Otomatik

TCe 100 LPG

Yeni Dacia Sandero bu vergisiz fiyatla ve iddialı tasarımla Türkiye’nin en çok satan arabası bile olur!

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı

Yeni Dacia Sandero Stepway fiyatı