Citroen CEO’su Linda Jackson görevini ayrıldı!

Citroen CEO Linda Jackson, Citroen CEO, Citroen Linda Jackson, Citroen Fransa, Groupe PSA Citroen. Citroen CEO Linda Jackson Ayrıldı.

Yotube Kanalımız

[irp posts=”11745″ name=”Bu Yıl Satışa Sunulacak 25 Arabayı Biliyor Musunuz?”]

Citroen CEO’su Linda Jackson, 15 Ocak 2020’den itibaren geçerli olmak üzere, marka portföyü içinde markaların ayrışmasını netleştirmek ve desteklemek üzere liderlik yapacak. Citroen CEO koltuğunu bırakacak. Jackson’ın su görevi şunları içerecek:
• Marka açıklamaları ve marka mesajlarının grup genelindeki tutarlılığı
• Marka portföyü içinde markaların ayrışması
Linda Jackson, Carlos Tavares’e bağlı olarak faaliyet gösterecek ve raporlayacak. Citroen CEO Linda Jackson Ayrıldı.

Yeni Fiat Egea Ne Zaman Satılacak?

Citroen CEO’su kim olacak?

Linda Jackson’ın Citroën CEO’luğu ve Global İcra Komitesi Üyeliği görevine ise Citroen’in mevcut CEO yardımcısı Vincent Cobée getirilecek.
Vincent Cobée uluslararası pazarlarda, Citroen’in uluslararası büyüme hedeflerini yerine getirmek için gereken bilgi birikimi ve deneyime sahip bir isim.

Groupe PSA Yönetim Kurulu Başkanı Carlos Tavares açıklaması.

Groupe PSA Yönetim Kurulu Başkanı Carlos Tavares, atamaya ilişkin olarak, “Altı yıl boyunca Citroën markasına liderlik eden, markayı Avrupa’da yeniden konumlandıran, satış hacmini ve pazar payını artıran ve güçlü küresel bir konumlandırma için markayı hazırlayan Linda Jackson’ın marka oluşturma alanındaki bilgi birikimi ve deneyimiyle grup çatısı altında bu yeni sorumluluğu üstlendiğini duyurmaktan mutluluk duyuyorum” ifadelerini kullandı.