Fiat Doblo Özel Seri için 10 bin peşin araba senin kampanyası

Fiat Doblo 20 Yıl Fiyatı.

Fiat Doblo Özel Seri, Fiat Doblo 20 Yıl Serisi, Fiat Doblo 20. Yıl Özel Serisi, Fiat Doblo Özel Seri Yorumları, Fiat Doblo 20 Yıl Fiyatı.

Fiat Doblo 20’nci Yıl Özel Serisi satışa sunuldu. Fiat Doblo’nun 20. Yıl kutlamasına özel olarak hazırlandı. Bu özel Fiat Doblo’dan sadece iki bin adet üretildi. Fiat Doblo 20 Yıl Fiyatı.

Youtube Kanalımız

Fiat Doblo 20 Yıl Fiyatı Ne Kadar?

Fiat Doblo, başarılarla dolu 20 yılı geride bıraktı. 2000 yılından günümüze sınıfının öncüsü olan ve Türkiye’nin ihracat ağırlıklı hafif ticari araç üretim merkezi olmasında önemli rol oynayan Doblo’nun yıldönümü için özel bir seri hazırlandı. Sınıfına ismini veren Doblo’nun, üretimi 2020 adetle sınırlandırılan “20’nci Yıl Özel Serisi” satışa sunuldu.

İkinci El Araba Satın Alırken En Çok Neye Dikkat Ediliyor?

Fiat Doblo 20’nci Yıl Özel Serisi Özellikleri Neler?

Üzerinde Doblo siluetinin yer aldığı 20’nci yıl logosu, özel seri Doblo’nun sağ ve sol ön kapılarında konumlandırılıyor. Serinin dikkat çeken diğer dış tasarım özellikleri arasında bronz ön ve arka tampon altlıkları, bronz alaşım jantlar, bronz tavan rayı ve gövde rengindeki kapı kollarıyla süs çıtaları yer alıyor. İç mekandaki şıklık deri detaylı özel siyah koltuklar ile kendini gösterirken, ısıtma fonksiyonu bulunan ön koltuklar ve ön koltuk başlıklarındaki “20th Year” kabartma baskısı ile kusursuz bir konfor ve şıklık sunuluyor.

10 Bin Peşin Doblo Senin Kampanyası Başladı

Bu şıklık siyah deri kapı iç döşemeleri, açık bronz kapı açma kolları ve açık bronz torpido ile kendini tamamlıyor. Vites kol çerçevesinin hemen üzerinde yer alan ve 2020 adetle sınırlı sayıda üretimi yapılan aracın sırasını belirten “Özel Seri Sıra No” etiketi ise Doblo’nun yıldönümüne unutulmayacak bir vurgu yaparak 20’nci yıl Doblo sürücüsüne kendini özel hissettirmeyi başarıyor. Sürücü ile aracı birbirine bağlayan Fiat Yol Arkadaşım Connect ise, 2020 adetle sınırlı 20’nci yıl Özel Seri Doblo’larda hediye ediliyor.

Fiat Doblo 20’nci Yıl Özel Serisi kaç para?

Siyah, beyaz ve kurşun gri olmak üzere üç renkle üretilen Doblo 20. Yıl Özel Seri’de; 95 HP gücündeki 1.3 litrelik ve 120 HP gücündeki 1.6 litrelik Multijet motor seçenekleri yer alıyor. Fiat Doblo 20’nci Yıl Özel Serisi, 128 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla Fiat bayilerindeki yerini aldı.

Fiat Doblo 20 Yıl Fiyatı.