Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz 2020 Listesi! Ford Puma Fiyatları Temmuz 2020’de Nasıl?

Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz.

Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz, Ford Puma Fiyatları Temmuz, Ford Puma Kaç Para, Ford Puma Yorumları, Ford Puma Özellikleri Neler?

Ford Puma Fiyat Listesi! Türkiye’de Satışa Sunulan Ford Puma SUV Kaç Paraya Satılıyor? Ford Puma Fiyat Listesi. Ford Puma Fiyatları. Ford Puma Kaç Para? Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz.

Instagram Hesabım

Ford SUV dünyasının en yeni üyesi, stil sahibi, kendine güvenen ve dikkatleri üzerine toplamayı seven kullanıcılara hitap eden Yeni Ford Puma; dikkat çekici tasarımı, segmentine yeni soluk getiren teknoloji ve hayatı kolaylaştıran özellikleriyle geleceği şimdiden yaşamak isteyenleri heyecanlandırıyor. Şık ve sportif dış tasarıma sahip Puma’nın iç tasarımında ergonomi, inovatif yaklaşım ve konfor dikkat çekiyor. Yeni Puma inovatif MegaBox çözümü ve yıkanabilir 456 litrelik bagaj hacmi ile sınıfının lideri olarak ödün vermeyen bir yükleme alanı sağlıyor. Kuga ile birlikte Ford modellerinde ilk defa sunulan 12.3’’ dijital gösterge paneli, şık açılış ekranı ve sürüş modlarına göre değişen konfigürasyonları ile çeşitli kişiselleştirme seçenekleri sunuyor. Ford’un Türkiye’de ilk defa bir otomobilde sunduğu yenilikçi 1.0L 155PS EcoBoost Hibrit teknolojisi yüksek performanslı ve üstün yakıt verimliliğine sahip bir sürüş sağlıyor. 1.0L 125 PS Ecoboost benzinli motor ise 7 ileri otomatik şanzıman ile konfor ve performansı birleştiriyor.

Peugeot 2008 Fiyat Listesi! Peugeot 2008 Kaç Paraya Satılıyor? Peugeot 2008 Kaç Tane Satıyor?

Ford Puma Hibrit Tüketim Sonucu.

EcoBoost Hibrit teknolojisinde küçük hacimli benzinli motoru elektromotor destekliyor. Puma’nın 1,0 litre EcoBoost benzinli motoruna kayışla bağlanan 11,5 kW gücünde entegre bir marş/jeneratörü (BISG) devreye giriyor. Geleneksel alternatörün yerini alan BISG fren anında oluşan kinetik enerjiyi elektrik enerjisine dönüştürüyor. Bu enerjiyi hava soğutmalı lityum-iyon bataryayı şarj etmek için kullanıyor. BISG aynı zamanda depolanan enerjiyi kullanarak üç silindirli benzinli motoru normal sürüş ve hızlanma anında ilave tork ile desteklemek üzere devreye giriyor. İlave torkun katkısıyla 155 PS’lik versiyon ise 5,6 lt/100 km yakıt tüketimi ve 127 gr/km CO2 emisyon salım değerine (99 gr/km ve 4,4 lt/100 km NEDC) imza atıyor.

125 PS gücündeki 1.0-litre EcoBoost benzinli motor WLTP normuna göre 138 gr/km CO2 emisyon ve 6,1 lt/100 km yakıt tüketimi (NEDC normuna göre 110 gr/km ve 4,95 lt/100 km) değerlerine imza atıyor. Bu motor ayrıca yedi kademeli çift kavramalı otomatik şanzımanla da kombine edilebiliyor. Hem 1.0-litre EcoBoost hem de EcoBoost Hibrit motorlarda endüstride bir ilk olan Ford’un üç silindirli motorda silindir kapatma özelliği bulunuyor. Bu özellik güç gereksiniminin olmadığı durumlarda üç silindirden birini sadece 14 milisaniyede kapatıyor veya tekrar devreye sokabiliyor.

Ford Puma Kaç Paradan Satışa Sunuldu?

Yeni Ford Puma, 192.500 TL’den başlayan tavsiye edilen anahtar teslim satış fiyatıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda müşterilerini bekliyor. Şimdilik Ford Otosan tarafından sadece bu fiyat açıklanmış durumda.

FORD PUMA FİYAT LİSTESİ TEMMUZ 2020
DonanımMotorŞanzımanFiyat
Style1.0L EcoBoost6 İleri Manuel192.500 TL
Style1.0L EcoBoost7 İleri Otomatik208.000 TL
ST-Line1.0L EcoBoost7 İleri Otomatik261.500 TL
ST-Line1.0L EcoBoost6 İleri Manuel263.000 TL

Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz.

Ford Puma Fiyat Listesi Temmuz