Sınıfında Euro NCAP’ten 5 yıldız alan ilk ve tek araç Volkswagen Caddy oldu! İşte Euro NCAP sonuçları!

Volkswagen Caddy Euro NCAP
Volkswagen Caddy Euro NCAP

Sınıfında Euro NCAP’ten 5 yıldız alan ilk ve tek araç Volkswagen Caddy oldu! İşte Euro NCAP sonuçları! Volkswagen Caddy Euro NCAP.

Instagram Hesabım

Volkswagen Ticari Araç’ın en beğenilen modellerinden ve markanın MQB platformunda ürettiği ilk ticari aracı olan beşinci nesil Caddy, Euro NCAP tarafından 5 yıldızla ödüllendirildi.
Volkswagen Ticari Araç’ın Yeni Caddy modeli, Avrupa’da satışa sunulan otomobillerin tasarım, teknik yapı ve güvenlik performanslarını, yaptığı testlerle titiz biçimde denetleyen ve değerlendiren bağımsız güvenlik kuruluşu Euro NCAP tarafından 5 yıldızla ödüllendirildi.

Fahiş fiyat soruşturması tam gaz sürüyor! Sıfır kilometre otomobilleri stoklayanlar fiyatları yükseltti!

Sınıfında Euro NCAP’ten 5 yıldız alan ilk ve tek araç dediler.

Volkswagen Ticari Araç markasının en önemli modellerinden biri olan Caddy’nin yeni nesli, yapılan bir dizi güncelleme ve yeniliklerle daha zorlaştırılan ve kapsamlı hale getirilen Euro NCAP testlerinden 5 yıldız alarak, en yüksek puan alan araç grubunda yer almayı başardı.
Euro NCAP testlerinde 5 yıldız, modellerin çarpışma korumasına yönelik genel performanslarının çok iyi ve çarpışmadan kaçınma sistemlerinin de başarılı olduğu anlamına geliyor.

Yeni Caddy, Euro NCAP’in zorlu güvenlik testlerinde dikkate değer bir performans göstererek segmentindeki diğer MPV’lerle karşılaştırıldığında, standardı çok daha yükseğe taşıdı. Yeni Caddy, böylece çok daha güvenli hale geldiğini ortaya koymanın yanı sıra çeşitli çarpışma senaryolarında başarılı performans gösteren ve en yüksek puanı alan binek otomobiller grubundaki modellere eşit bir güvenlik sunduğunu da kanıtlamış oldu.

Ayrıntılı Euro NCAP test raporuna göre Yeni Caddy, yapılan değerlendirmelerde ‘Yetişkin Yolcu Koruması’ndan 84 ve ‘Çocuk Yolcu Güvenliği’nde 82 puan alma başarısını gösterdi. Araçta bulunan güvenlik sistemleri alanında yapılan değerlendirmede de, Yeni Caddy yine yüksek puanlar alarak 5 yıldız derecesiyle ödüllendirildi.

Volkswagen Ticari Araç’ın çok yönlü modeli Yeni Caddy, Volkswagen’in çok sayıda yeni binek araç modelinin de dahil olduğu MQB platformunda üretiliyor. Yeni üretim platformu sayesinde, Yeni Caddy artık çok sayıda aktif – pasif güvenlik sistemini ve rekabetin çok üstünde yeni teknolojileri içinde barındırıyor.

Peugeot 208 satışa sunulduğunda kaç paraydı? Aynı 0 km Peugeot 208 Aralık ayında kaç para oldu?

Araba Habercisi Dergisi’nin Aralık 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Aralık 2021 Sayısını Nerelerden Okurum? 0 km otomobil dergileri 2021.

Araba Habercisi Dergisi 35. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 35. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Aralık 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte.

Volkswagen Caddy Euro NCAP

Volkswagen Caddy Euro NCAP

Volkswagen Caddy Euro NCAP

Dacia Jogger Araba Habercisi

ARABA HABERCİSİ ARALIK SAYISI