Yeni Mercedes Benz C Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu! 977.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor!

Yeni Mercedes C Serisi fiyatları.
Yeni Mercedes C Serisi fiyatları.

Yeni Mercedes Benz C Serisi Türkiye’de Satışa Sunuldu! 977.000 TL’den başlayan fiyatlarla satılıyor! Yeni Mercedes C Serisi fiyatları.

Instagram Hesabım

Tamamen yenilenerek çok sayıda ilki bünyesinden barındıran Yeni Mercedes-Benz C-Serisi, 977.000 TL’den başlayan fiyatlarla Kasım ayından itibaren Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni C-Serisi, geleneksel Sedan formuyla Premium D-Segmenti’nin yıldızı olmayı sürdürüyor. 6 dereceye kadar eğimli yapısıyla sürücü odaklı ve sportif bir görünüm sağlayan yüksek çözünürlüklü LCD ekran, iç mekan mimarisini ön plana çıkartıyor. Yeni C-Serisi, lansmana özel Edition AMG donanım paketiyle birlikte daha teknolojik ve sportif. Yeni C-Serisi’nin Türkiye lansmanı 10 -13 Kasım tarihleri arasında İzmir’de yapılan bir etkinlik ile gerçekleştirildi. Şükrü Bekdikhan: “C-Serisi ile markamız içindeki en popüler modelimizin başarı hikayesinde yeni bir bölüme tanıklık etmeye hazırlanıyoruz. Türkiye’de en çok tercih edilen modelimiz olan C-Serisi’nin yeni nesli ile Premium otomobil pazarında liderliği hedefliyoruz” dedi.

BMW 3 Serisi Kasım 2021 Fiyat Listesi yeniden değişti! Ekim ayında kaç paraydı Kasım’da kaç para oldu?

Mercedes-Benz C-Serisi, 2021 yılı itibarıyla yeni nesline kavuştu. Yeni C-Serisi’nin Türkiye lansmanı, Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan’ın katılımıyla İzmir’de bir sürüş organizasyonuyla yapıldı. Yeni C-Serisi’ni deneyimleyen katılımcılar, model tarihinde pek çok ilki bünyesinde barındıran aracın özelliklerini yakından incelediler. W206 kasa kodlu C-Serisi’nin ilkleri arasında; arka tasarımında bagaj kapağına da taşırılan stop lambaları, ikinci nesil MBUX, opsiyonel arka aks yönlendirmesi ve arka koltuklarda ısıtma fonksiyonu gibi özellikler bulunuyor. Mercedes-AMG Petronas Formula 1 ekibiyle birlikte geliştirilen yeni turbo beslemesi ile çok daha verimli olan motor, her zamankinden düşük emisyon oranlarını karşılayabiliyor.

Renault Megane Sedan Ekim ayında kaç paraydı Kasım ayında kaç para oldu? İşte karşılaştırmalı fiyatlar!

Konsol, üst ve alt olmak üzere ikiye ayrılıyor. Kanat profilini andıran mimaride uçak motoru benzeri düzleştirilmiş yuvarlak havalandırma ızgaraları ve gösterişli dekoratif yüzeyler, kalite algısını ve sportifliği güçlendiriyor. Göstergenin ve orta ekranın 6 derece kadar eğimli yapısı sürücü odaklı ve sportif bir görünüm sağlıyor.
Sürücü kokpitini yüksek çözünürlüklü, 12.3 inçlik bir LCD ekran domine ediyor. Havada süzülüyor gibi duran ekran, kokpitin geleneksel yuvarlak göstergeli ekranlarından farklı görünmesini sağlıyor.
Kabin içerisindeki dijitalleşme orta konsolda da devam ediyor. Araç fonksiyonları yüksek çözünürlüklü 11,9 inçlik dokunmatik ekran üzerinden yönetiliyor. Dokunmatik ekran da havada süzülüyor gibi görünüyor. Gösterge ekranı gibi orta konsoldaki ekran da sürücü odaklı bir tasarım sunuyor.

Seat Leon 13 Kasım 2021 tarihinde kaç para oldu? 2021 model Seat Leon yeni fiyat listesi açıklandı!

Yeni Mercedes Benz C Serisi  Teknik özellikleri

 C 200 4MATIC
Motor hacmicc1.496
Maksimum güçbg/ kW204/150
Devir sayısıd/d5.800-6.100
Ek güç (Boost)bg/ kW20/15
Maksimum torkNm300
Devir dayısıd/d1.800-4.000
Ek tork (Boost)Nm200
NEFZ Yakıt tüketimi (karma)lt/100 km6,9-6,5
CO2 Emisyonları karmagr/km157-149
Hızlanma 0-100 km/ssn7,1
Maksimum hızkm/s241

Toyota Corolla Sedan 13 Kasım 2021 fiyat listesi nasıl? Toyota Corolla Hibrit üst paket 410.000 TL!

Şükrü Bekdikhan: “Türkiye’de en çok tercih edilen modelimiz olan C-Serisi’nin yeni nesli ile Premium otomobil pazarında liderliği hedefliyoruz”

Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan; “İlk olarak 1982’de ‘190’ ismiyle ve ‘Baby Benz’ olarak adlandırdığımız modelimiz, 1993 yılından itibaren ‘C-Serisi’ unvanıyla tam anlamıyla bir başarı hikayesine dönüştü. Dünya genelinde yaklaşık 10,5 milyon C-Serisi Sedan ve Estate satılırken, 2014 yılında yollara çıkan jenerasyonumuz, 2,5 milyondan fazla satış başarısını geride bıraktı. Yalnızca geçen sene satılan yedi Mercedes-Benz otomobilinden biri C-Serisi ailesinin bir üyesiyken, Türkiye’nin de bu oranda etkisi büyüktü. C-Serisi Türkiye’de en çok tercih edilen modelimiz olarak, bizi dünya sıralamasında da 6’ncı en büyük C-Serisi pazarı yapıyor.” dedi.

Şükrü Bekdikhan sözlerini şöyle sürdürdü: “C-Serisi ile markamız içindeki en popüler modelimizin başarı hikayesinde yeni bir bölüme tanıklık etmeye hazırlanıyoruz. Ayrıca C-Serisi, Premium orta boy sedan segmentinin en fazla tercih edilen modellerinin başında geliyor. S-Serisi’ndeki pek çok özelliği taşımasıyla Yeni C-Serisi, bir kez daha Premium D Segmenti’nin mükemmel, arzu edilen paketini; lüks, sportif, dijital ve tabii ki sürdürülebilir bir biçimde müşterilerimiz ile buluşturmamızı sağlıyor. Yeni C-Serisi ile Premium otomobil pazarında liderliği hedefliyoruz.”

Yeni Mercedes C Serisi fiyatları.

Yeni Mercedes C Serisi fiyatları

Yeni Mercedes C Serisi fiyatları.

Dacia Jogger Araba Habercisi

ARABA HABERCİSİ ARALIK SAYISI