Tüketim odaklı kredi dönemi geride kaldı! Tüketici kredilerine odaklanan dönem artık geride kalmalı!

0 km Araç Kredileri Ağustos 2023
0 km Araç Kredileri Ağustos 2023

Tüketim odaklı kredi dönemi geride kaldı! Tüketici kredilerine odaklanan dönem artık geride kalmalı! 0 km Araç Kredileri Ağustos 2023.

İKİNCİ EL ARAÇ SATIŞLARI NEDEN DURDU?

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek tüketici kredileriyle ilgini önemli açıklamalar yaptı. Bakan Şimşek bankalara, “tüketim değil üretim için krediyi önceliklendirin” uyarısını yaptı.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamada şu detaylara yer verdi: “Önceliğimiz finansal istikrardır. Bu nedenle sıkılaşma ve sadeleşme politikalarımız sürecektir.”

Özel bankaların sadece tüketici kredilerine odaklandığı dönem artık geride kalmalı diyen Şimşek, “Çünkü bunun şartları ortadan kalktı. Artık haklı bir gerekçeleri de kalmamıştır” dedi.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek yaptığı açıklamalarda ayrıca, küresel anlamda parasal sıkılaştırma döngüsünün sonuna yaklaşıyoruz. Bu olumlu bir gelişme dedi. Şimşek. “Ümit ediyoruz ki 2024’ün ikinci yarısından itibaren küresel finansal koşullarda daha destekleyici bir ortamla karşı karşıya kalırız” açıklamasını da yaptı.

Bu haberleri bugün gazetelerden okudum. 0 km araç kredileri hakkında bilgi bekleyenler için çok önemli açıklamalar olduğunu düşünüyorum.

Peşin öde daha ucuza al dönemi resmen başladı! Ford Otosan iddialı modeli Focus Sedan için açıkladı!

Araba Habercisi Yaz 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Yaz 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 53. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 53. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 53. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

0 km Araç Kredileri Ağustos 2023.

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek

0 km Araç Kredileri Ağustos 2023.

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba