2020 Volkswagen Passat Eylül Ayının Sonunda Satışa Sunuluyor! Kaç Para Olur?

2020 Volkswagen Passat Fiyat Yorumları
2020 Volkswagen Passat Fiyat Yorumları

Makyajlı Volkswagen Passat Türkiye’de Ne Zaman Satılacak? Makyajlı Volkswagen Passat Türkiye’de Eylül Ayından İtibaren Satışa Çıkıyor! 2020 Volkswagen Passat Fiyat Yorumları.

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Volkswagen Passat tasarım konusunda geçmişin izlerine sadık bir model olarak karşıma çıktı. Tam bir elden geçirme sonrası radikal bir şekilde yenilenmesi bekleniyor ama bu gerçekleşmese bile artık kimse şaşırmayacak.

Aşağı doğru sarkan tasarım detayları herhalde sadece bu otomobile yakışıyor. Makyajlanmasının ardından da bu ifade bozulmamış. Güçlü görünen motor kaputu tasarımı ve şişkin duran tasarım detayları ile her zaman olduğu gibi iddialı görünüyor.

Makyajlanan modeli baktığım zaman havalandırma ızgarası ve far tasarımında yapılan değişikliklerle bakışlarının elden geçirildiğini görüyorum. Arka tarafında artık Volkswagen’in tüm modellerinde kullanmaya başlayacağı şekilde model ismi bagaj kapağının üzerine yazılmış.

Volkswagen Passat Motor Seçenekleri açısından yeniliklerle geliyor. Makyajlanan Volkswagen Passat Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenirken motor kaputunun altında 1.5 litrelik TSI motor seçeneği de yer alacak. 1.6 litre 120 HP güç üreten dizel motor araçta yer alacak.

Volkswagen Passat’ın Yeniliklerinden birisi de hibrit motor seçeneği olacak. Tüm modellerde artık hibrit seçenek karşımıza çıkacak. 50 kilometrenin üzerinde sadece elektrikli olarak bir menzil sunacak. Hibrit sistemin özellikle kalabalık trafiklerde tüketimi düşürüyor olması hepimizin en çok hoşuna giden detaylardan biri olacak. Volkswagen Passat Hibrit aracın en önemli yeniliklerinden birisi olarak ülkemizde de büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

Volkswagen Passat Kampanyası Ağustos 2019.

Güncel Passat, hurda desteğine ve sadece Volkswagen Yetkili Satıcılarında geçerli özel indirimlere ek olarak şimdi 31 Ağustos’a kadar geçerli 50.000 TL’ye 12 ay vadede %0 faiz avantajıyla sizleri bekliyor deniliyor. Peki makyajlanmış Volkswagen Passat kaç para olacak?

2020 Volkswagen Passat Fiyatı Kaç Paradan Başlıyor?

1.6 TDI 120 HP 7-DSG ile 0-100 km/s hızlanması 11.3 saniye olan 2020 Volkswagen Passat’ın Avrupa’daki satış fiyatı 27 bin 630 Sterlin olarak açıklandı. Çok basit bir hesapla Türkiye fiyatının güncel Passat ile aynı seviyelerde yani 260 ile 270 bin aralığında olacağını söyleyebilirim.

2020 Volkswagen Passat Fiyat Yorumları. Araba Habercisi Dergisi.

Audi A4 Volvo S60 Karşılaştırması Sonuçlandı! Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!

[irp posts=”6803″ name=”Kia Sportage mı? Hyundai Tucson mu? Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!”]

Mercedes Benz Yeni A Serisi Sedan Volkswagen Passat Gibi Arabaların İşini Zora Soktu!

 

 

Youtube Murat Tosun