Audi A3 Sportback’te 0 Faiz Fırsatı Başladı! Q2 Modellerinde de 0 Faiz Var!

Audi A3 Sportback Kampanyası
Audi A3 Sportback Kampanyası

Audi’nin en beğenilen ve en çok satan modellerinden biri olan A3 Sportback Ağustos ayına özel faiz avantajlarıyla satışa sunuldu. Audi A3 Sportback Kampanyası.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Audi’nin Premium kompakt sınıftaki iddialı modeli Audi A3’ün beş kapılı versiyonu A3 Sportback’ler Ağustos ayında çok özel avantajlarla sahiplerini bekliyor.

Türkiye’nin her yerindeki Audi yetkili satıcılarında geçerli olan avantaj kapsamında, 31 Ağustos tarihine kadar vdf’den alınacak kredilerde 70 bin TL için 6, 12 veya 18 ay vadede yüzde 0 faiz fırsatı sunuluyor.

Temmuz ayında başlatılan Q2 modellerinde de 0 faiz kampanyası Ağustos ayında da devam ediyor.

En Çok Satan Otomobil Markası 2019 İlk 20 Listesi! Fiat ve Renault Tampon Tampona!

MARKAOTOMOBİLHAFİF TİCARİTOPLAM
YERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAMYERLİİTHALTOPLAM
FIAT25.23950125.7406.9115687.47932.1501.06933.219
RENAULT26.3693.55229.92102.1372.13726.3695.68932.058
FORD8395.1245.96314.21656614.78215.0555.69020.745
VOLKSWAGEN016.15116.15104.2064.206020.35720.357
TOYOTA11.37263512.007051851811.3721.15312.525
PEUGEOT09.6069.60602.7382.738012.34412.344
HYUNDAI3.3847.68811.07206406403.3848.32811.712
HONDA7.9291.4229.3510007.9291.4229.351
DACIA07.0057.00501.0831.08308.0888.088
MERCEDES-BENZ05.0525.05202.3652.36507.4177.417
OPEL06.6276.627032232206.9496.949
NISSAN06.3666.366049049006.8566.856
SKODA05.4865.48600005.4865.486
AUDI04.3464.34600004.3464.346
BMW04.0774.07700004.0774.077
CITROEN02.1652.16501.5211.52103.6863.686
KIA01.9591.959066366302.6222.622
SEAT02.2232.22300002.2232.223
VOLVO02.0522.05200002.0522.052
MITSUBISHI0238238090890801.1461.146

Audi A3 Sportback Kampanyası! Araba Habercisi Dergisi.