Yeni Opel Mokka Türkiye’de ne zaman satılacak? 2021 Opel Mokka tahmini Türkiye fiyatı nasıl olur?

2021 Opel Mokka fiyatları.
2021 Opel Mokka fiyatları.

Yeni Opel Mokka Türkiye’de ne zaman satılacak? Resmi açıklama yapıldı. Almanya fiyatına göre tahmini Türkiye fiyatı nasıl olur? 2021 Opel Mokka fiyatları.

Instagram Hesabım

Aerodinamik açıdan optimize edilen yeni Opel Mokka, yeni marka yüzü Opel Vizor dışında yeniden tasarlanan Opel Şimşek logosunu ve bagaj kapağında merkezi olarak konumlandırılan isimlendirmeyi kullanan ilk model olmasıyla öne çıkıyor. Yeni Opel Mokka aynı zamanda Pure Panel ve tamamen dijital bir kokpit ile yollara çıkan ilk Opel olmasıyla marka için büyük öneme sahip. Yeni Opel Mokka buna ek olarak, satış başlangıcından itibaren yüksek verimlilik seviyesine sahip içten yanmalı motorlar dışında bir elektrikli versiyon da sunan ilk Opel.

Yeni Opel Mokka, Yeni Motorları ile Eğlence ve Teknolojinin Birleşimi olarak tanıtılıyor. Yeni Opel Mokka, gelişmiş motor seçenekleri ile şehir içi ve şehir dışı kullanımda müşterilerine yenilikçi çözümler sunuyor deniyor. Yeni Mokka, Opel’in gelecekte kullanacağı marka yüzü ve yeni dijital kokpiti ile markanın gelecekteki tasarımına dair yol gösterici bir role sahip. Yeni Mokka, IntelliLux LED® Matrix far teknolojisi, sürücü için masaj özellikli ergonomik deri koltuk seçenekleri, Apple CarPlay&Android Auto uyumluluğu sunan bilgi-eğlence sistemi ile eğlence ve teknolojinin gerçek anlamda birleşimi.

ÖTV muafiyetli satın alınabilecek otomatik SUV modeller hangileri?

Yeni Mokka, yeni motor seçenekleri ile verimlilik ve performans arasında ideal denge kuruyor. Motor seçenekleri 100 HP (74 kW) ile 130 HP (96 kW) arasında değişen güç seçenekleriyle canlı ve dinamik bir sürüş ile üstün yakıt ekonomisini bir arada sunuyor. Birbiriyle uyum içinde çalışan güç ve aktarma organları muhteşem bir yakıt tüketimi performans dengesini beraberinde getiriyor. Aslında bu motor seçeneklerini hepimiz artık tanıyoruz.

2020 Opel Mokka’nın tüm versiyonlarında yeni nesil LED aydınlatma birimleri sunuyor. Toplam 14 hücreli uyarlanabilir IntelliLux LED® Matrix farlar bu segmentin nadir donanımı olarak öne çıkıyor. Opel Insignia, Opel Astra ve yeni Opel Corsa’da olduğu gibi bu far teknolojisi sürekli uzun far ile sürüşe olanak sağlıyor. Karşıdan gelen veya öndeki araçların sürücülerinin gözlerinin kamaşmaması için, bağımsız LED hücreler milisaniyeler içinde kapanarak araçları ışık konisinden ayırırken, kimsenin gözü kamaşmıyor, ancak yeni Mokka yolcuları stadyum benzeri aydınlatma deneyimini yaşıyor.

2021 Opel Mokka fiyatları nasıl?

Opel Mokka Türkiye Lansmanı 16 Haziran 2021 Çarşamba günü yapılacak ve hemen ardından satışa sunulacak.

2021 model Opel Mokka Almanya’da 19.990 Euro’dan başlayan fiyatlarla satılıyor. Bu başlangıç fiyatı onun manuel seçeneğinin yüzde 50 ÖTV dilimine girme şansını çok artırıyor. Eğer satışa sunulacağı güne kadar bir değişim olmazsa 230 bin TL altında bir başlangıç fiyatı olacaktır.

2021 Opel Mokka fiyatları.

Aerodinamik açıdan optimize edilen yeni Opel Mokka, yeni marka yüzü Opel Vizor dışında yeniden tasarlanan Opel Şimşek logosunu ve bagaj kapağında merkezi olarak konumlandırılan isimlendirmeyi kullanan ilk model olmasıyla öne çıkıyor.

2021 Opel Mokka fiyatları.

Yeni Mokka, Opel’in gelecekte kullanacağı marka yüzü ve yeni dijital kokpiti ile markanın gelecekteki tasarımına dair yol gösterici bir role sahip.

2021 Opel Mokka fiyatları.

Sürücü için masaj özellikli ergonomik deri koltuk seçenekleri, Apple CarPlay&Android Auto uyumluluğu sunan bilgi-eğlence sistemi ile eğlence ve teknolojinin gerçek anlamda birleşimi.