2022 Honda HRV Tanıtıldı! Yeni nesil Honda HR-V Ne Zaman Satışa Sunulacak? Özellikleri neler?

2022 Honda HRV.
2022 Honda HRV.

2022 Honda HRV Tanıtıldı! Yeni nesil Honda HR-V Ne Zaman Satışa Sunulacak? Özellikleri neler? 2022 Honda HRV, 2021 Honda HRV, Yeni Honda HRV, Honda SUV modeller 2021, 2021 SUV modeller.

Instagram Hesabım

e: HEV hibrit güç aktarma sistemine sahip olan HR-V’nin üçüncü jenerasyonu, büyüyen yapısı ve önemli ölçüde iyileştirilmiş konfor seviyesiyle sınıfının en iyi iç mekan genişliğini sunan model olurken coupe SUV tarzıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

2022 Honda HRV tasarım özellikleri.

Yeni nesil HR-V e: HEV, kompakt ve coupe esintisine sahip tasarımıyla son derece özgün bir SUV duruşu sergilerken Honda’nın en güncel modellerinde uyguladığı fonksiyonellik kavramlarını izleyerek sade ve modern tasarım felsefesini yansıtıyor. İddialı bir tasarıma sahip ön ızgarası ile dikkat çeken yeni HR-V’de daha korunaklı bir iç mekan için yapılan daha keskin ve dikey kenar tasarımları da göze çarpıyor. Ortası alçak ve düz motor kaputu ile A sütunlarının alt noktasıyla bütünleşen güçlü omuz çizgisi gibi detayları HR-V’nin SUV görünümünü güçlendirerek daha güvenli bir görünüm sağlıyor.

2021 Fiat Egea Cross Kaç Para? 2021 Dacia Sandero Stepway kaç para? İşte iki modelin fiyat listeleri!

Dış görünümünde olduğu gibi iç mekan tasarımında da kullanılan kaliteli malzemeleri, modern görünümlü döşemeleri ve dokunma hissi uyandıran yumuşak malzemeleriyle Premium SUV hissini arttırıyor. İç mekanda modern ve minimalist bir tasarım yaklaşımı uygulanan yeni HR-V’de, yatay hareketli gösterge paneli ve büyük bir özenle konumlandırılan unsurlar düzenli, ferah ve Premium bir iç mekan görünümünü beraberinde getiriyor. Kabin içerisindeki ön konsolun üst köşelerine yerleştirilen L şeklindeki havalandırma ızgaraları, temiz bir hava perdesi oluşturarak yeni hava dağıtım sistemiyle iç mekandaki ferahlığı daha da arttırıyor.

Yeni HR-V’nin konfor sunan bir diğer tasarım özelliği ise Sihirli Koltuk fonksiyonu. Honda’nın, yeni HR-V’de hibrit güç aktarma sistemini ve yakıt deposunu doğru konumlandırması sayesinde koltukların zemine katlama veya yukarı kaldırma yoluyla elde edilen bagaj derinliği şaşırtıcı ölçüde rahatlık sunuyor.

Yeni Audi A3 Sedan ve Yeni Audi A3 Sportback fiyatları açıklandı! İşte 2021 Audi A3 Fiyat Listesi!

Yeni Honda HRV ne zaman satılacak? 2022 Honda HRV.

Açıklanan bilgilere göre iddialı biçimde yenilenen Honda HRV, 2022 model olarak Avrupa’da 2021 yılının sonunda satışa sunulacak. Ülkemizde de aynı dönemde satışa sunulacağını tahmin ediyorum.

2022 Honda HRV.

2022 Honda HRV.

2022 Honda HRV.