İkinciyeni’nin Genel Müdürü jet hızında değişti

Anadolu Grubu bünyesinde faaliyet gösteren, araç kiralama pazarının yenilikçi markası Garenta ve online ikinci el otomobil alım satım platformu olan ikinciyeni.com’un Genel Müdürü Özgür Maraş’ın yerine yeni Genel Müdür Emre Ayyıldız oldu. İkinciyeni genel müdürü değişti araba habercisi

2002 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi, Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olan Emre Ayyıldız, 2004 yılında satın alma uzmanı olarak başladığı kariyerine, 2005 yılında strateji departmanı lideri olarak devam etti.2007 yılında girdiği filo kiralama sektöründe birçok kademede görev alan Ayyıldız, Ağustos 2011’de Çelik Motor ailesine katıldı.
Çelik Motor bünyesinde sırasıyla operasyon müdürlüğü, satış&pazarlama müdürlüğü, marka müdürlüğü, marka direktörlüğü, operasyon ve tedarik zinciri direktörlüğü görevlerinde başarılara imza atan Emre Ayyıldız, 1 Kasım 2018 itibarıyla Garenta ve İkinciyeni.com’un Genel Müdürlüğü görevine getirildi.
İngilizce ve Çince bilen Ayyıldız, Çelik Motor çatısı altında faaliyet gösteren Bulur ve Praticar markalarından da sorumlu olacak.

İkinciyeni com Genel Müdürü Emre Ayyıldız
İkinciyeni com Genel Müdürü Emre Ayyıldız

[irp posts=”1521″ name=”SEAT ÖTV indirimine ek yüzde 0’dan başlayan faiz fırsatı sunuyor”]

İkinciyeni genel müdürü değişti araba habercisi

Araba Habercisi Murat Tosun

30 Kasım’a kadar SUV Kia Sportage’ı 99.900 TL’ye satıyorlar

Youtube Murat Tosun