Yeni Mercedes-Benz E-Serisi Coupe & Cabriolet Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte açıklanan fiyatlar!

Mercedes E Serisi Coupe fiyat.
Mercedes E Serisi Coupe fiyat.

Mercedes E Serisi Coupe fiyat, Mercedes E Serisi Coupe kaç para? Mercedes E Serisi Cabriolet fiyat, Mercedes E Serisi Cabriolet kaç para?

Yeni Mercedes-Benz E-Serisi Coupe & Cabriolet Türkiye’de Satışa Sunuldu! İşte açıklanan fiyatlar! Mercedes E Serisi Coupe fiyat, Mercedes E Serisi Coupe kaç para? Mercedes E Serisi Cabriolet fiyat, Mercedes E Serisi Cabriolet kaç para?

Instagram Hesabım

2020 yılında güncellenen Mercedes-Benz E-Serisi Coupé ve Cabriolet, Ekim itibarıyla Türkiye’de satışa sunulmaya başlandı. Yeni E-Serisi Coupé ve Cabriolet, E 300 olarak adlandırılan, 9G-TRONIC otomatik şanzımanın standart olarak sunulduğu, EQ Boost adındaki 48 Volt beslemeli marş-jeneratörü destekli, 2.0 litrelik turbo beslemeli 4 silindirli benzinli motorlara sahipler. E 300 Coupé 1.355.000 TL başlangıç fiyatıyla, E 300 Cabriolet ise 1.558.000 TL başlangıç fiyatı ile satışa sunuldu.

Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan açıklamaları nasıl?

Mercedes-Benz Otomotiv İcra Kurulu ve Otomobil Grubu Başkanı Şükrü Bekdikhan; “Otomobil kullanmayı daha zevkli bir hale getiren E-Serisi Coupé ve açık hava keyfinin adresi E-Serisi Cabriolet, segmentlerinin yıllardır en fazla tercih edilen araçları arasında yer alıyor. Gran Turismo yani uzun yolculuklara çıkmak için her fırsatı değerlendiren otomobil tutkunlarını, markamızın en yeni güvenlik, konfor ve iletişim teknolojileriyle güncellediğimiz iki yeni modelimiz ile buluşturuyoruz. Ağustos 2020’de satışa sunduğumuz ve bir kez daha segmentinin en fazla tercih edilen modeli konumunu pekiştiren Yeni E-Serisi Sedan’ın ardından, Coupé ve Cabriolet model seçenekleri ile Yeni E-Serisi ailesini tamamlamış oluyoruz. 3 farklı gövde tipinde bayilerimizde yerini alan E-Serisi model ailesi, güvenlik ve konfordaki yenilikleriyle, elektrik destekli güç üretimi ve otonom sürüşe doğru yolculuğumuzda teknolojinin geldiğini son noktayı işaret ediyor.” dedi.

Yenisi gelemedi peki Türkiye’de satılan Opel Insignia kaç para? Opel Insignia Türkiye’de kaç tane satıyor?

Her iki araçta 2.0 litrelik turbo beslemeli 4 silindirli benzinli motor görev yapıyor. 258 BG güç üreten ünite EQ Boost adındaki elektrikli destek ünitesi sayesinde anlık olarak 14 BG’lik ek bir güç daha kullanıma dahil ediliyor. İçten yanmalı motorun sağladığı 370 Nm’lik maksimum tork dikkat çekici. Buna ek olarak EQ Boost desteği anlık olarak 150 Nm ile ivmelenmeye katkıda bulunuyor. Standart donanımdaki 9G-TRONIC otomatik şanzımanın da katkısıyla 6,7 ile 7,4 lt/100 km arasında değişen karma yakıt tüketimi sunabilen araçların maksimum hızları elektronik olarak 250 km/s ile sınırlandırılmış durumda.

Yeni Nissan Juke ne zaman satılacak? Nissan Türkiye Genel Müdürü Emre Doğueri açıkladı!

Mercedes E Serisi Coupe fiyat.

Mercedes E Serisi Coupe fiyat