1.190.000 TL’ye otomatik şanzımanla 130 HP turbo motorla satılıyor! 0 faizli kredi kampanyası da var!

Opel Crossland Kampanya Haziran 2024
Opel Crossland Kampanya Haziran 2024

Opel otomatik şanzımanlı turbo motorlu SUV’u 1.190.000 TL’ye satıyor %0 faizli kredi de var diyor! Opel Crossland Kampanya Haziran 2024.

Chery’den indirim geldi! ANLATTIM

Opel Türkiye yönetimi tarafından açıklanan kampanya bilgilerini 11 Haziran 2024 tarihinde Opel’in internet sitesinden aldım. Açıklanan bu bilgileri dileyen herkes aynı sitenin kampanyalar bölümünden kontrol edebilir. Açıklanan bilgilere baktığım zaman bu modelin liste fiyatının 1.311.900 TL olduğunu görüyorum. Aradaki farka baktığım zaman Crossland fiyatında 120 bin TL indirim yaptıklarını görüyorum. İlgisini çeken olursa açıklanan kampanya bilgilerini haberin devamında bulabilirsiniz.

“Crossland 200.000 TL kredi için 12 ay, %0 faiz seçeneği ile ödeme imkanı. Essential AT donanımı online rezervasyona özel 1.190.000 TL’den başlayan fiyatlarla. Opel’in Türkiye distribütörü Stellantis Otomotiv Pazarlama Anonim Şirketi, kampanyanın şartlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanya 1 Haziran 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında Crossland Essential AT model aracın online rezervasyon aracılığıyla kampanyaya katılım sağlayan bayilerde satın alımında geçerlidir. Belirtilen tavsiye edilen fiyat sadece, ön rezervasyonu yapılan Crossland Essential AT aracın rezervasyon tarihindeki opak renk ve opsiyonsuz standart paket alımlarında uygulanmaktadır. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Aracın nihai fiyatı, tercih edilen araç paketine, rengine ve diğer araç özelliklerine göre bayi özelinde değişiklik gösterebileceği gibi tahmini teslimat tarihi, aracın seçilen teknik özelliklerine ve stok durumuna bağlı olarak belirlenecektir.”

MG özel destekle dengelemeye çalışacak! Sonrasında bugünden daha rekabetçi fiyatlarla satacak!

Opel Crossland Kampanya Haziran 2024.

Opel Crossland Kampanya Haziran 2024

REKLAM

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba