Yeni Hyundai Kona’nın İlk Çizimleri Resmi Olarak Yayınlandı! 2020 Hyundai Kona İddialı Geliyor!

Yeni Hyundai Kona çizimleri.

Yeni Hyundai Kona çizimleri, 2020 Hyundai Kona çizimleri, Hyundai Kona yenileniyor, Yeni Hyundai Kona Geliyor.

Daha Geniş ve Daha Sportif Hyundai Yeni KONA’dan İlk Esintiler yayınlanan resmi çizimlerle gösterildi. Yeni Hyundai Kona’nın İlk Çizimleri Resmi Olarak Yayınlandı! 2020 Hyundai Kona İddialı Geliyor! Yeni Hyundai Kona çizimleri. 2020 Hyundai Kona çizimleri.

Instagram Hesabım

Hyundai KONA, makyajlanmış haliyle olduğundan daha sportif bir karaktere bürünüyor. N Line versiyonuyla da tasarımı iyice güçlenen otomobil, B-SUV segmentinde fark yaratacak deniyor. Daha geniş, daha şık ve daha teknolojik olan otomobil ile ilgili detaylar çok yakında açıklanacak.

Hyundai Motor Company, B-SUV segmentinde oldukça popüler olan modeli KONA’nın yenilenmiş halinin ilk çizimlerini paylaştı. Tasarımıyla güçlü bir izlenim bırakan Yeni KONA ve KONA N Line, B-SUV segmentinde marka adına yepyeni bir güç olacak.

Yeni Hyundai Kona: Daha geniş bir duruş ve daha şık görünüm. Yeni Hyundai Kona çizimleri.

Geliştirilmiş Yeni KONA, bir önceki modele göre daha geniş bir duruşa ve daha şık bir görünüme sahip. Markanın üst düzey tasarımcıları tarafından köpekbalığından esinlenerek hazırlanan otomobil, yepyeni bir ön görünüme kavuşuyor. Konumu yükseltilmiş gündüz farları (DRL), araca sportif ve aynı zamanda sofistike bir stil kazandırıyor. Ön tarafta yer alan farlarla beraber, tampon ve yeni ızgara güçlü ve cesur görünümüne katkıda bulunuyor.

Sportif SUV sevenlere KONA N Line geliyor

Yeni KONA N Line, normal versiyona göre daha alçak bir görüntüye sahip. Bu duruşu destekleyen geniş hava girişleri ve daha agresif bir ön tampon, otomobile aerodinamik bir tasarım kazandırıyor. Sportif ambiyans, tamponun alt kısımlarında bulunan spoylerler ve ince hat şeklinde uzanan hava kanalları ile tamamlanıyor. Tasarım hakkında ipuçlarını paylaşan Hyundai, Yeni KONA ve KONA N Line ile ilgili daha fazla tasarım detayını önümüzdeki haftalarda açıklayacak.

Yeni Audi e-tron Sportback SUV Avrupa Fiyatları Belli Oldu! Elektrikli SUV e-tron Sportback kaç para?

Araba Habercisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Yeni Hyundai Kona çizimleri.

Yeni Hyundai Kona çizimleri