Yenilenen Hyundai Tucson daha erken satışa sunulacak! Hyundai önümüzdeki hafta tarihi açıklayacak!

Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km.
Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km.

Yenilenen Hyundai Tucson daha erken satışa sunulacak! Hyundai önümüzdeki hafta tarihi açıklayacak! Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km.

CHERY MAYIS KAMPANYASI VE FİYATLAR

Yenilenen Hyundai Tucson modelinin Türkiye’de satışa sunulmasına artık sayılı günler kaldı. Kompakt SUV sınıfının sevdiğim modellerinden biri olan Tucson makyajlanmasıyla birlikte sevilecek değişimlere imza atmış durumda. Hyundai Assan tarafından bana gönderilen resmi davete göre Türkiye’de 29 Mayıs 2024 tarihinde tanıtılacak ve ardından satışa sunulacaktı. Ancak marka yönetimi satış tarihini daha erkene çekmeye karar verdi. Hyundai Assan yönetimi bu hafta satış tarihini resmi olarak açıklayacak.

Yeni tasarım, aynı klasik görünüm parolasıyla yola çıkan tasarım ekibi bana göre oldukça başarılı bir iş çıkarmış. Yeni Tucson, mevcut modelin “Parametrik Dinamikler” tasarım dilinin özünü devralırken, daha rafine ve güçlü bir estetikle gelişmiş durumda. Önceki neslin tasarım öğelerine sadık kalan tasarım dinamikleri korunurken, daha modern bir tasarım anlayışı benimsenmiş. Yeni tasarımla birlikte Avrupalı müşterilerin beklentilerine daha iyi cevap verebilen bir form elde edilmiş. 2024 Tucson modelinde iç mekan çoğumuzun seveceği bir şekilde değişim göstermiş durumda. Yaşam alanı açıklık hissi veren yatay tasarımla elde edilen ferahlık ve pratikliği ön planda tutuyor. İleri teknoloji öğelerinin başarılı entegrasyonu bu modelde kumanda düğmeleriyle birleştirilerek çok daha iyi bir iç mekan kullanışlılığı sunuyor. Yenilenen Hyundai Tucson içten yanmalı bildik motorlar, hafif hibrit, hibrit ve şarj edilebilir hibrit PHEV motor seçenekleriyle satışa sunulacak. Satışa sunulduğu zaman kompakt SUV sınıfının en gözde modellerinden biri olmayı sürdürecek gibi görünüyor.

Hyundai yönetimi Tucson hakkında yaptıkları açıklamalarda son derece iddialılar: “Model, yirmi yıl önce yeni ortaya çıkan bir SUV pazarına dahil oldu ve o zamandan beri küresel olarak en çok satan ürün haline geldi. Avrupalı ​​müşteriler arasındaki değişmez popülaritesi tartışılmaz. Küresel otomotiv pazar araştırma şirketi JATO Dynamics’e göre Tucson, 2022 yılında Avrupa’da kompakt SUV segmentinde en çok satan otomobil oldu . Rafine tasarımı, ileri teknolojisi ve kanıtlanmış başarı geçmişiyle yenilenen Tucson, SUV segmentinde küresel lider mirasını sürdürmeye de hazırlanıyor.”

Chery 0 faiz kampanyasının dozunu artırdı! Yeni kredi kampanyasının bilgilerini marka yönetimi açıkladı!

Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km.

Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km

Yeni Hyundai Tucson 2024 0 km.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba