SWM G03F denen ve 1 milyon TL’ye satılan 7 kişilik SUV modelin resmi olarak açıklanan ilk özellikleri!

1 milyon TL SUV SWM G03F.
1 milyon TL SUV SWM G03F.

SWM G03F denen ve 1 milyon TL’ye satılan 7 kişilik 0 km SUV modelin resmi olarak açıklanan özellikleri! 1 milyon TL SUV SWM G03F.

Türkiye’de 1 milyon TL’ye 7 kişilik SUV satışa sunuldu! ANLATTIM!

Öncelikle bu bilgiler bana SWM Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak gönderilmiştir. Haberin devamında okuyacağınız bilgiler SWM marka yönetimi tarafından resmi olarak açıklanan bilgilerdir. Çin’in önde gelen otomotiv üreticilerinden Shineray Group bünyesinde faaliyet gösteren İtalyan SWM markasının modelidir. Bu arada kurda, ÖTV’de yukarı yönlü değişim olmadığı sürece yılın bundan sonraki bölümünde 1 milyon TL ve altında olan daha fazla 0 km otomobil modeli göreceğimizi de notlarım arasına eklemek isterim. Değişim daha yeni başlıyor.

SWM G03F Fiyat. 1 milyon TL SUV SWM G03F.

Türkiye pazarına kısa bir süre önce giriş yapan İtalyan SWM Motors, Türkiye’deki ürün gamını yeni SUV modeli G03F ile genişletti. SWM’nin Türkiye’deki üçüncü SUV modeli olan yeni araç, sunduğu 7 kişilik oturma düzeni, Off-Road tipi gövde kiti, zengin donanımları ve 1.059.500 TL’lik iddialı fiyatıyla SUV sahibi olmak için artı sunan SWM G03F, verimli motoru ve 7 kişiye kadar oturma kapasitesi sunan fonksiyonel iç mekanıyla dikkat çekiyor. 1564 litreye varan bagaj hacmi, 110 mm ileri-geri hareket edebilen ikinci sıra koltukları ve katlanabilir üçüncü sıra koltuklarıyla hafta içi iş hafta sonu aile aracı olarak bile kullanılabilecek esnek yapısıyla öne çıkıyor. Ayrıca SWM, SUV model ailesini Türkiye’ye özel uzatılmış 5 yıl veya 150 bin kilometre garantiyle satışa sunuyor.

Türkiye’de satılan fiyat/performans oranı en yüksek araç modellerinden biri olan yeni G03F, 7 kişi için geniş iç hacmi, 4,6 metre uzunluğu ve zengin donanımlarıyla dikkat çekiyor. Heybetli bir görünüme sahip olan yeni araç, 7 kişilik oturma kapasitesi de dahil olmak üzere farklı kullanım taleplerine karşılık verebilen fonksiyonel bir araç. Büyük ön ızgarası, kaslı çizgileri ve aerodinamik unsurları güçlü görünüme ve verimliliğe katkıda bulunuyor. Konforlu ve keyifli sürüş sunan SWM G03F, 195 mm yerden yükseklik sağlayan Off-Road gövde koruma kiti, LED gündüz farları, LED sis farları, elektrik ayarlı ve ısıtmalı dış dikiz aynaları ve standart olarak sunulan 17 inçlik alüminyum jantları ile tasarımını güçlendiriyor.

CHERY tarih yazıyor! Toplam satışlarda en çok otomobil satan üç marka: 1- Renault 2- Fiat 3- Chery!

SWM G03F BOYUTLAR

10,5” boyutundaki dokunmatik telefon yansıtma sistemi bağlantı ihtiyaçlarına en iyi yanıtı verebilmek için Bluetooth teknolojisiyle donatılırken dahili navigasyon sistemiyle dikkat çekiyor. Kullanımı kolay ve sezgisel 10,5” bilgi-eğlence sistemi Apple CarPlay ve Android Auto gibi gelişmiş bilgi-eğlence sistemlerini de destekliyor. İç mekânda yer alan 6 adet Hi-Fi teknolojili hoparlör sistemi, üst düzey ses deneyimi sunuyor. Konforlu, ferah ve akıllı bir iç mekâna sahip olan G03F, 3,5” boyutundaki dijital gösterge paneliyle her koşulda okunabilirliği maksimum seviyede tutuyor. Elektrikli açılır tavan, 2. sıra koltuklar ve katlanır üçüncü sıra koltuklar, USB bağlantısı noktası ve 12V güç kaynağı gibi özellikler iç mekandaki konforu artırırken, HD geri görüş kamera sistemi, sürücünün özellikle şehir içinde park ederken zaman kazanmasını sağlıyor. 4.605 mm’lik uzunluğu, 1.815 mm’lik genişliği ve 1.825 mm’lik yüksekliği ile orta boy SUV boyutlarına sahip olan G03F, 2.780 mm’lik aks mesafesiyle de 7 kişi için yeterli iç hacmi rahatlıkla sağlıyor.

Volkswagen bile kampanya yaptı! Bugün Günlerden Volkswagen dediler! Son tarih 17 Mayıs 2024!

DONANIM DİKKAT ÇEKİCİ

1.5L S-Power Euro 6E benzinli motor seçeneğiyle pazara sunulan G03F, 110 HP gücü ve 152 Nm’lik torkuyla yeterli performansı sağlıyor. 5 ileri manuel şanzımanla kombine edilen motor, 7,5L yakıt tüketimi ile sürüş beklentilerini karşılıyor. Elektronik Gövde Stabilizasyon Sistemi (ESP), Çekiş Kontrol Sistemi (TCS), Fren Destek Sistemi (HBA), Yokuş Kalkış Destek Sistemi (HSA), çift ön hava yastıkları, Geri Görüş Kamera Sistemi, Lastik Basıncı izleme Sistemi, navigasyon ve akıllı telefon yansıtma sistemi sunan 10.5 inçlik HD renkli dokunmatik multimedya sistemi, USB bağlantı noktası, elektrikli açılır tavan, klima, anahtarsız giriş ve start düğmesi, deri direksiyon ve deri koltuklar, katlanır üçüncü sıra koltuklar, LED gündüz farları, LED sis farları, otomatik farlar, siyah renkli Off-Road gövde koruma kiti ve 17 inçlik alaşım jantların da yer aldığı uzun bir listeyle sunuluyor.

1 milyon TL SUV SWM G03F.

Bu rekabet dilini çok özlemiştik! TOFAŞ’ın Mayıs sloganı resmen açıklandı: SON SÖZÜ FIAT SÖYLER!

1 milyon TL SUV SWM G03F

1 milyon TL SUV SWM G03F.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba