2020 Opel Corsa Satış Tarihi Resmen Açıklandı!

2020 Opel Corsa Fiyatları Belli Oldu. 
2020 Opel Corsa Fiyatları Belli Oldu. 

2020 Opel Corsa, Yeni Opel Corsa, 2020 Opel Corsa Kaç Para, Yeni Opel Corsa Fiyatları, Yeni Corsa Yorumları. 2020 Opel Corsa Kaç Para? Opel Corsa’nin tam elektrikli versiyonunun açıklanmasının ardından, benzinli ve dizel motorlara sahip Corsa’nın fiyatları açıklandı. Yeni Opel Corsa ne zaman bayilerde yerini alacak. Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin Yeni Opel Corsa’nın en geç Mart ayında satışa sunulacağını açıkladı. Mevcut Corsa’daki en verimli versiyonlardan bile daha az karbon emisyonuna sahip motor seçenekleriyle satışta olacak. 2020 Opel Corsa Fiyatları Belli Oldu.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Pickup 2019 Satış Rakamları Nasıl Oluştu?

Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin Açıkladı.

Sportif, Şık, Ekonomik denen Yeni Opel Corsa Almanya’da 13,990 Euro’dan Başlayan Fiyatlarla satılacak. Ocak ayında teslimatlar yapılacak. Böylelikle İngiltere fiyatından daha uygun bir etiket karşımıza çıktı. Yeni Opel Corsa Türkiye’ye biraz gecikmeli olarak gelecek. Opel Türkiye Genel Müdürü Alpagut Girgin Yeni Opel Corsa’nın en geç Mart ayında Türkiye’de satışa sunulacağını açıkladı.

Yeni Opel Corsa, İngiltere’de 15.550 Sterlin’den başlayan fiyatlarla satılmaya başlayacak. Giriş modelinde 5 vitesli manuel şanzımana sahip 1.2 litrelik benzinli motorla 75 beygirlik güç sunuyor. Dizel versiyonları ise 17.560 Sterlin’den başlayacak. Dizel motor seçeneğinde giriş modeli ise 1.5 litrelik 102 beygirlik SE donanımındaki versiyon olacak.

[irp posts=”11831″ name=”Araba Habercisi Ocak Sayısı Test Yıllığı Olarak Çıktı!”]

B sınıfında oldukça dolu bir donanım seviyesi sunan Corsa’nın giriş modeli olan SE donanımı sunduğu özelliklerle dikkat çekiyor. 7 inçlik dokunmatik multimedya ekranı, deri düz tabanlı sportif direksiyon simidi, LED gündüz farları ve full LED farlar standart olarak sunuluyor. SE donanımında arka camların elektrikli olmaması ise önemli bir eksiklik olarak öne çıkıyor.

Golf 8’den 10 bin Euro Ucuz Olan Skoda Scala Satışa Sunuluyor!

2019 Opel Corsa-e
2019 Opel Corsa-e
2019 Opel Corsa-e

Honda Civic Sedan LPG Sürüş İzlenimlerim!

Giriş seviyesinin bir üstündeki donanım seviyesi olan SRi donanımında ise SE donanımına ek olarak LED ön sis farları, elektrikli arka camlar, Opel E-Call sistemi, siyah tavan kaplaması, renkli arka camlar, spor modu, LED stop lambaları ve arka park sensörleri yer alıyor. Elit Nav donanımında ise kumaş-deri kombinasyonlu döşeme, geri görüş kamerası, ön-arka park sensörleri, ışık ve kış paketi bulunuyor. Opel Corsa’nın en üst donanım seviyesi olan Ultimate Nav seviyesinde ise 10 inçlik multimedya ekranı standart olarak sunuluyor. Ayrıca masaj fonksiyonlu deri koltuklar, IntelliLux LED Matrix Farlar, Radar paketi, anahtarsız giriş ve çalıştırmanın yanı sıra elektrikli park freni de bulunuyor.

Giriş seviyesinde 1.2 litrelik 75 beygir güce sahip benzinli manuel Opel Corsa SE 15.550 Sterlin fiyat etiketine sahip. En üst donanım seviyesine sahip 1.2 litrelik 100 beygir güce sahip 8 ileri otomatik şanzımanlı Opel Corsa Ultimate Nav ise 25.990 Sterlin’e satışa sunulacak.

2020 Opel Corsa Fiyatları Belli Oldu.

Araba Habercisi Dergisi Yaz Sayisi 2022