Makyajlı Volkswagen Passat Yarı Otonom Sürüş Asistanı İle Satışa Sunuldu! Ne İşe Yarıyor?

2020 Yeni Volkswagen Passat Otonom Özellikleri
2020 Yeni Volkswagen Passat Otonom Özellikleri

Makyajlı Volkswagen Passat Türkiye’de Satışa Sunuldu! Makyajlı Volkswagen Passat Yarı Otonom Sürüş Asistanı İle Satışa Sunuldu! Peki bu sistem ne işe yarıyor? 2020 Yeni Volkswagen Passat Otonom Özellikleri.

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Makyajlı Volkswagen Passat Yarı Otonom Sürüş Asistanı İle Satışa Sunuldu! Peki bu sistem ne işe yarıyor?

Otonom yani kendi kendine giden araçlarla tanışmamız için artık çok uzun yıllar beklemeyeceğiz. 2020 yılından itibaren bu araçlar yollara daha sık çıkmaya başlıyor. 2020 yılındaysa isimlerinden çok daha sık söz ettirecekleri artık kesin gibi. Makyajlı Volkswagen Passat’ta geleceğin teknolojilerinin çok uzak olmadığının ispatı gibi. Çok fonksiyonlu direksiyon simidinin üzerinden tek tuşla aktif olan Yarı Otonom Sürüş Asistanı 210 km/s hıza kadar çalışıyor. Devreye aldığınız bu sistem arabanın şeridini takip etmesini, öndeki araçlarla hızın otomatik olarak ayarlanmasını ve viraj dönüşlerini kendisi yapıyor. Yani önünüzdeki trafik akışı yavaşladığında o kendisi yavaşlıyor ve hızlandığında yine kendi hızlanıyor. Şeridinin izinden kendi kendine giden makyajlı Volkswagen Passat bu sayede virajları da kendi dönüyor.

Makyajlı Volkswagen Passat Özellikleri Neler?

Volkswagen Passat tasarım konusunda geçmişin izlerine sadık bir model olarak karşıma çıktı. Tam bir elden geçirme sonrası radikal bir şekilde yenilenmesi bekleniyor.

Aşağı doğru sarkan tasarım detayları herhalde sadece bu otomobile yakışıyor. Makyajlanmasının ardından da bu ifade bozulmamış. Güçlü görünen motor kaputu tasarımı ve şişkin duran tasarım detayları ile her zaman olduğu gibi iddialı görünüyor.

Makyajlanan Volkswagen Passat ilk olarak Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilenirken motor kaputunun altında 1.5 litrelik TSI motor seçeneği var. 1.6 litre 120 HP güç üreten dizel motor araçta yer alıyor. 2.0 litre dizel isteyenler aradıklarını makyajlı Passat modelinde bulacak.

Volkswagen Passat’ın Yeniliklerinden birisi de hibrit motor seçeneği olacak. Tüm modellerde artık hibrit seçenek karşımıza çıkacak. 50 kilometrenin üzerinde sadece elektrikli olarak bir menzil sunacak. Hibrit sistemin özellikle kalabalık trafiklerde tüketimi düşürüyor olması hepimizin en çok hoşuna giden detaylardan biri olacak. Volkswagen Passat Hibrit aracın en önemli yeniliklerinden birisi olarak ülkemizde de büyük ilgi görecek gibi görünüyor.

2020 Volkswagen Passat Fiyatı Kaç Paradan Başlıyor?

1.6 TDI 120 HP 7-DSG ile 0-100 km/s hızlanması 11.3 saniye olan 2020 Volkswagen Passat’ın Avrupa’daki satış fiyatı 27 bin 630 Sterlin olarak açıklanmıştı. 2020 Volkswagen Passat Türkiye’de satışa sunulmasının ardından fiyatları şu şekilde oluştu:

1.5 TSI DSG 233.500 TL,

1.6 TDI DSG 256.500 TL,

2.0 TDI DSG 344.000 TL.

2020 Yeni Volkswagen Passat Otonom Özellikleri. Araba Habercisi Dergisi.

Audi A4 Volvo S60 Karşılaştırması Sonuçlandı! Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!

[irp posts=”6803″ name=”Kia Sportage mı? Hyundai Tucson mu? Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!”]

Mercedes Benz Yeni A Serisi Sedan Volkswagen Passat Gibi Arabaların İşini Zora Soktu!

Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısında Neler Var?

Opel 50 km boyunca hiç yakmayan SUV yaptı!
Cabrio SUV olur mu demeyin? Volkswagen yaptı.
Elektrikli Audi SUV rakiplerinden önce geldi.
Mercedes Benz Kompakt Sedan A200 ile çok iddialı.
Yeni Opel Corsa Elekrikli Seçeneğiyle Geliyor!
Ford SUV Şansını Puma ile deneyecek.
Yeni Mazda3 180 Beygir Oldu.
Fabrika Çıkışı LPG’li Honda Civic Testi.
Yerli Malı Renault Clio Yenilendi.
Nissan Qashqai CVT şanzıman dönemini kapattı.