Citroen’in Amiral Gemisi C5 X ne zaman satışa sunulacak? Sınıfında dengeleri değiştirmek isteyecek!

2021 Citroen C5 ne zaman satılacak?
2021 Citroen C5 ne zaman satılacak?

İşte Yeni Citroen C5! 2021 Citroen C5 farklı tasarımıyla sınıfında dengeleri değiştirmek isteyecek! 2021 Citroen C5 ne zaman satılacak? Yeni Citroen C5 satış tarihi ne zaman olarak açıklandı?

Instagram Hesabım

Citroen’in Amiral Gemisi C5 geri döndü. 2021 model Citroen C5’in tanıtımı 12 Nisan 2021’de dev bir dijital şölenle yapılmıştı. Peugeot 508 altyapısını kullanan Yeni Citroen C5, D segmentinin en farklı görünen aracı olarak karşımıza çıktı. Onun tasarımına önden baktığım zaman ülkemizde henüz satışa sunulmamış olan yeni Citroen C4 ile çok benzer olduğunu görüyorum.

Tam anlamıyla Sedan karakterinde olmayan araç günümüzün ilgi gören tüm araçlarından parçalar taşıyor. Sedan ile birlikte hem SUV hem de HB gövde yapısına sahip olduğu görülen 2021 Citroen C5 dikkat çeken bir araç oldu. Fransız araç üreticisi Citroen’in cesur tasarımları arasına bir yenisi Yeni C5 ile eklenmiş oldu. Citroen C5 X adıyla tanıtılan aracın ne zaman satışa sunulacağı da açıklandı.

Benzinli ve plug-in hibrit motorlarla satılacak olan C5 X, 2021’in ikinci yarısında satışa çıkacak. Aracın motor kaputunun altında yatacak ünitelerle ilgili çok fazla bilgi bulunmuyor. Ancak Citroen ailesinde kullanılan motor seçeneklerinin büyük bölümünün araçta yer alacağını biliyoruz. Büyük ihtimal dizel motoru kullanmayı sürdüren marka Citroen C5 X modelinde de küçük hacimli dizel motoruna görev verecektir. Bunun yanında 225 HP güç üreten hibrit seçeneğinin de araçta yer alacağı kesin görünüyor.

Yeni Ford Mondeo bambaşka bir karakterle karşımıza çıktı!

Araba Habercisi Dergisi’nin Nisan 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Nisan 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 27. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 27. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Nisan 2021 Sayısı’nda neler var?

Hoş geldin yeni Symbol: Renault Taliant.

Ford Otosan 2 milyar euroluk yatırımı açıkladı.

Kia bu kez K5 ile gözlerin pasını sildi.

Dizel Otomatik Focus Sedan yıldız gibi parlıyor.

Hyundai MPV modeli STARIA’yı tanıttı.

Marvel gezegeninin yeni üyesi: MG Marvel R Electric Tanıtıldı!

Toyota Corolla sedan hibrit testi. Hibrit denince akla ilk o geliyor.

Yeni Volkswagen Golf sekizinci nesliyle satışa sunuldu.

Elektrikli SUV modellerine Volvo imzası geldi.

İşte yeni Peugeot 308. Aslan Pençesini kompakt HB sınıfına attı.

Yeni Volvo S60 testi: Onun karizması en büyük silahı.

Coupe SUV Renault Avrupa’ya geldi. SUV sınıfında dengeler değişiyor.

SUV sınıfına Suzuki hibrit geldi. SX4 S-Cross Hibrit testi.

2021 Citroen C5 ne zaman satılacak?

2021 Citroen C5 tanıtıldı

2021 Citroen C5 ne zaman satılacak?