Kia K8’in ilk resmi fotoğrafları yayınlandı! Çarpıcı tasarımlı 2021 Kia K8 ne zaman satışa sunulacak?

2021 Kia K8.
2021 Kia K8.

Kia K8’in ilk resmi görüntüleri yayınlandı! Kia bu değişimle otomotiv pazarında tüm dengeleri bozabilir! Çarpıcı tasarımlı 2021 Kia K8 ne zaman satışa sunulacak?  2021 Kia K8, Yeni Kia K8, Kia yeni modeller, 2021 model arabalar, 2021 model araçlar. Kia K8 ne zaman satılacak?

Instagram Hesabım

Kia markası A’dan Z’ye bir değişim içinde. Güney Koreli otomotiv üreticisi Kia logosunu değiştirmesinin ardından arka arkaya yeni modellerini göstermeye başladı. Mercedes Benz E Serisi sınıfında yer alan Kia K8’in ortaya çıkmasıyla birlikte markanın yeni tasarım anlayışının çok çekici olduğu resmiyet kazanmış oldu. Bu araç önde ve arkada tamamen yeni Kia logosunu taşıyan ilk sedan olmasıyla da dikkat çekiyor.

Kia’nın son dönemlerde kullanmaya başladığı kaplan burnu tasarımı bu araçta da karşıma çıktı. Çok zarif, çok dikkat çekici ve çok dinamik görünen yüz tasarımı tek başına aracın tasarımının ön planda olması için yeterli oldu. Kia markasının yeniden doğuşunun ilk modeli olan K8’in ilk resmi görüntüleri markanın geleceğinin güçlü olacağının ispatı gibi. Bazı pazarlarda Cadenza bazı pazarlarda K7 olarak satılan modelin yerine alacak olan Yeni Kia K8 bu modelin başarılı geçmişinin üzerine inşa edilecek. Kia K8’in yüzünde ona iddialı bir duruş ve otorite kazandıran yeni çerçevesiz ‘kaplan burnu’ ızgara yer alıyor. Geniş bir görünüm kazanmak için ön tamponun içine entegre edilen çerçevesiz ızgara, ışığın hareketini ifade etmek için tasarlanmış karmaşık bir elmas kafese sahip deniliyor. 5.015 mm uzunluğunda olan 2021 K8, deniz sularında seyreden yatlardan ilham alarak tasarlanmış. Dinamik ve kaslı bir arka tasarıma sahip olan araç güçlü bir şekilde aşağıya doğru inen omuz çizgileriyle de dikkat çekiyor. 2021 Kia K8 açıklanan bilgilere göre bu yılın son çeyreğinde satışa sunulacak. Araçla ilgili daha fazla bilgiyse satışın yaklaşmasıyla birlikte açıklanacak.

Volkswagen Passat Fiyat Listesi Nasıl? Dizel Otomatik Volkswagen Passat kaç paraya satılıyor?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Şubat 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 25. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 25. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2021 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

Araba Habercisi Dergisi Şubat 2021 Sayısı’nda neler var?

Araba Habercisi Dergisi’nin Şubat sayısı her zaman olduğu gibi keyif almanızı sağlayacak bir sayı oldu.

Yeni Dacia Duster yoksa bu mu? İşte Dacia Bigster Consept.

Audi elektrikli modellerinde satış rekorları kırıyor.

Yeni Renault Megane geliyor. Yeni motoruyla çok iddialı olur gibi görünüyor.

Yeni Opel Crossland satışa çıktı. Yeni tasarımıyla adını çok daha yukarlara taşır.

Nissan Juke küçük SUV sonunda Türkiye’de satışa sunuldu.

Kült bir otomobilin yeniden doğuşu: Renault 5.

Aile otomobili olsun biraz da hızlı olsun diyenlere: Honda Civic Sedan 182 HP.

Yeni bir lüks otomobil deneyimi sunan Yeni Mercedes-Benz S-Serisi Türkiye’de satışa sunuldu.

Peugeot 208 Türkiye’de satışa sunuldu. Yeni özellikleri ve iddialı tasarımıyla çok ilgi görür.

Volkswagen ticari araçların önemli oyuncusu Caddy en küçük vidasına kadar yenilenmiş versiyonuyla Türkiye’de.

Ezber Bozan Fiat Egea ailesi yenilendi! Aileye Fiat Egea Cross katıldı.

Ticari araçlarda elektrik sayfası açılıyor!

Kompakt SUV sınıfının önemli oyuncusu Seat Ateca’yı test ettik!

2021 Kia K8.

2021 Kia K8.

2021 Kia K8.2021 Kia K8.

2021 Kia K8.

2021 Kia K8.