2021 Volkswagen Golf 8’in satışa sunulmasına 2 gün kaldı! Volkswagen Golf 8 tahmini kaç para olur?

2021 Volkswagen Golf fiyatları.
2021 Volkswagen Golf fiyatları.

2021 Volkswagen Golf’ün satışa sunulmasına 2 gün kaldı! Volkswagen Golf 8 tahmini kaç para olur? 2021 Volkswagen Golf fiyatları, Yeni Volkswagen Golf fiyatları, Golf 8 fiyat listesi, Yeni Golf kaç para, 2021 Volkswagen modelleri.

Instagram Hesabım

Volkswagen Golf 8 ile ilgili ilk resmi bülten bugün Doğuş Otomotiv tarafından yayınlandı. Yeni Golf için geri sayım başladı! başlığı altında duyuru yapıldı. Doğuş Otomotiv Volkswagen yönetimi tarafından yapılan açıklamada: “Pazara sunulduğu günden bu yana, elde ettiği satış rakamlarıyla en başarılı Avrupalı otomobil olma özelliğini sürdüren Golf’ün sekizinci neslinin Türkiye yollarına çıkmasına sayılı günler kaldı” denildi. Volkswagen Golf 8 15 Mart Pazartesi günü Türkiye’de satışa sunuluyor.

Volkswagen Golf 8 memleketi Almanya’da KDV dahil 20.395 Euro’ya satılıyor. Bu seçenekte 1 litre 90 beygir güç üreten benzinli motor ve manuel şanzıman yer alıyor. Başlangıç fiyatının iyi olması açısından bu araç Türkiye’de satışa sunulursa 14 ile 15 bin Euro aralığında çıplak fiyatla gelecek. Bu modelin vergisiz fiyatının 130 bin TL’nin altında yer alarak yüzde 50 ÖTV diliminde yer almasını bekliyorum. Bu durumda tıpkı kardeşi Yeni Seat Loen modelinde olduğu gibi 230 bin TL ve altında başlangıç etiketine sahip olur.

1 litre TSI ve 1.5 litre TSI motor seçenekleriyle satışa sunulacak olan Volkswagen Golf 8, Golf, Life, Style ve R-Line donanım paketlerine sahip olacak. Giriş paketinden itibaren LED farlar gibi önemli detaylar standart özellikler arasında yer alacak. Almanya’da bu fiyat donanım paketleri yükseldikçe 4 bin Euro farkla değişim gösteriyor.

R Line ise KDV dahil 29.145 Euro etiketle satılıyor. Sizlerden aldığım haberlerde Volkswagen Golf 8’in başlangıç versiyonunun satışa sunulmama ihtimali olduğunu duyuyorum. Eğer böyle olursa yüzde 80 ÖTV diliminde yer alacak ve fiyatı 280 bin TL’den başlayacaktır.

2021 Honda Accord Amerika fiyatları nasıl? 1.5 litre 192 HP ile gelecek olan Honda Accord iddialı olur!

2021 Volkswagen Golf fiyatları.

Araba Habercisi Dergisi’nin Mart 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Mart 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 26. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 26. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına devam ediyor. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek dergiyi okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi Mart 2021 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte. 

2021 Volkswagen Golf fiyatları.

2021 Volkswagen Golf fiyatları.

2021 Volkswagen Golf fiyatları.

2021 Volkswagen Golf fiyatları.