Yepyeni Skoda Superb Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor! Yeni Superb ne zaman yollara çıkacak?

2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.
2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.

Yepyeni Skoda Superb Türkiye yollarına çıkmaya hazırlanıyor! Satış tarihi belli! İşte motor seçenekleri! 2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Skoda Superb’in geçtiğimiz aylarda düzenlenen dünya lansmanında değerlendirmeler yapan Yüce Auto Skoda Genel Müdürü Zafer Başar, “Türkiye’de tüm nesilleriyle büyük beğeni kazanmış Superb’in yeni nesli markamızın gerçek anlamda amiral gemisi olarak markayı ileriye taşıyacak. Haziran ayından itibaren biz de yeni nesil Superb’i Türk kullanıcılarıyla buluşturmak üzere hazırlıklarımızı yapıyoruz. 2015’te satışa sunulan üçüncü nesliyle 55 binin üzerinde satış rakamı elde ettik. O yıldan bu yana markamızın ülkemizde sattığı her 4 araçtan biri Superb modeli oldu. Biz Türkiye olarak Superb sedanın en büyük pazarı olmaya devam edeceğiz. Global olarak satılan yeni nesil sedan araçların yüzde 50’si ülkemizde satılacak. Yeni Superb sedan segmentinde payını artırarak daha iddialı bir modelimiz olacak” diyor.

Skoda, yeni nesil Superb ile daha verimli ve performanslı motor seçenekleri de sunacak. Buna göre yeni nesil modelde, biri hafif hibrit teknolojisine sahip olmak üzere üç modern TSI benzinli motor, iki dizel ve 100 kilometreden fazla elektrikli menzile sahip yeni bir plug-in hibrit seçenek olmak üzere farklı motor seçenekleri bulunacak. Benzinli motor seçenekleri 1.5 TSI 150 PS mHEV, 2.0 TSI 204 PS ve 2.0 TSI 265 PS olarak dikkat çekerken, 2.0 litre TDI dizel motor ise 150 PS ve 193 PS güce sahip olacak. Superb’de dizel ve benzinli seçeneklerin en üst versiyonları 4×4 seçeneğiyle birlikte sunulacak. Tüm motorlar DSG otomatik şanzımanla eşleştirildi ve her sürüş koşulunda yüksek konfor, performans ve verimlilik elde edildi. İlk kez bir hafif hibrit motorla sunulacak olan Superb’de bu seçenek, performansa katkı sağlarken aynı zamanda yüzde 10’a kadar düşük yakıt tüketimine de yardımcı oluyor. Yeni Skoda Superb karizmatik detaylarıyla her zaman olduğu gibi ilgi odağı olacaktır.

Yeni Volkswagen Tiguan Fiyatının Açıklanmasını Bekliyor! Dev tanıtım yaparak satışa sunma kararı aldılar!

2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.

2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.

2024 Skoda Superb Yeni Satış tarihi.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba