Hem hibrit otomatik hem de 0 km 998 bin TL! Suzuki Swift için iddialı bir son dakika kampanyası geldi!

2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi
2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi

Hem hibrit otomatik hem de 0 km 998 bin TL! Suzuki Swift için iddialı bir son dakika kampanyası geldi! 2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi ve 0 km Suzuki Swift 0 faizli kampanyası detayları belli oldu. Suzuki Türkiye yönetimi tarafından hibrit Suzuki Swift için dikkat çeken bir kampanya düzenlendi.

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Öncelikle bu bilgiler bana Suzuki Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak gönderildi. Haberin devamında yapılan bu açıklamayı bulabilirsiniz.

Doğan Trend Otomotiv’in Türkiye’de temsil ettiği, Suzuki ürün ailesinin düşük yakıt tüketimi sunan Akıllı Hibrit modeli Swift, mart ayına özel satış koşulları ile dikkatleri üzerinde topluyor. Yeni bir otomobil satın almak isteyenler için iddialı fırsatlar sunan araç 2023 model olarak nakit alımlarda 998.000 TL’den başlayan fiyatlarıyla kullanıcılar ile buluşuyor. Suzuki, GL Techno ve GLX Premium olmak üzere iki donanım seviyesi ile satışta olan Swift Hibrit modellerinde mart ayına özel 200.000 TL’ye 12 ay yüzde 0 faizli kredi desteği imkanı da sağlıyor. Sıfır faizli kredi ile aynı otomobili satın almak isteyenler için belirlenen fiyatsa 1.078.000 TL olarak açıklanıyor.

10 YILA VARAN GARANTİ SUNUYORLAR

Avantajlı satış fiyatlarına ek olarak; sadece 10.000 TL’lik bir fiyat farkı ile kullanıcılar, hem GL Techno hem de GLX Premium versiyonlarında Swift Hibrit modellerini çift gövde rengiyle tercih edebiliyor. Güçlü güvenlik önlemlerini her iki versiyonda da standart olarak sunan B hatchback model, zengin donanımı, düşük yakıt tüketimi ve sürüş konforu ile öne çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak Suzuki, “Suzuki’den Garantim ON”da programı ile Swift Hibrit modellerinin tamamında, 10 yıla varan garanti imkanı sağlıyor. Satın alınan Suzuki Swift Hibrit modellerinde sunulan 3 yıllık temel üretici garantisi süresinin bitiminden itibaren “Suzuki’den Garantim ON’da” kapsamında kullanıcılar, periyodik bakım için yetkili servislere geldikleri sürece 10 yaş veya 180.000 km’ye kadar bu programdan ücretsiz olarak faydalanabiliyor.

SATIŞ TARİHİ RESMEN AÇIKLANDI! Chery Tiggo 4 Pro Türkiye’de satışa sunulmak için artık gün sayıyor!

2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi

2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi

2024 Suzuki Swift Fiyat Listesi

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba