SATIŞ TARİHİ RESMEN AÇIKLANDI! Chery Tiggo 4 Pro Türkiye’de satışa sunulmak için artık gün sayıyor!

Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek
Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek

SATIŞ TARİHİ RESMEN AÇIKLANDI! Chery Tiggo 4 Pro Türkiye’de satışa sunulmak için artık gün sayıyor! 2024 Chery Tiggo 4 Kaç Para olur? 0 km Chery Tiggo 4 Pro ne zaman satılacak? Chery Tiggo 4 Pro 2024 0 km fiyat tahminim nasıl? Chery Tiggo 4 Ne Zaman Geliyor? Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek?

0 KM OTOMOBİL FİYAT LİSTELERİ KARIŞACAK

Beklenen haber Chery Türkiye yönetiminden geldi. Öncelikle bu bilgiler bana Chery Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak gönderilmiştir.

“Çin’in önde gelen otomotiv üreticisi Chery, Türkiye’deki ürün gamını genişletiyor. Markanın, pazara sunulmasıyla birlikte çok büyük ilgi uyandırması beklenen yeni SUV modeli TIGGO 4 PRO, Chery’nin daha geniş pazarlara ulaşma hedefini yansıtan en güncel modeli olarak öne çıkıyor. Dinamik ve şık dış tasarımıyla tüketicilerin dikkatini çeken TIGGO 4 PRO, trend görünümü, gelişmiş teknolojik özellikleri ve konforlu sürüş özellikleriyle dikkat çekiyor. TIGGO 4 PRO, genç kullanıcılara daha iyi bir ulaşım çözümü ve hayatı daha özgüvenli yaşama özgürlüğü sunuyor.

Şık ve dinamik tasarımıyla kısa sürede dikkatleri üzerine çekmeyi başaran yeni TIGGO 4 PRO, Chery ailesinin tasarım diline sadık kalıyor. Elmas ışıltılı ön ızgarasıyla kendine özgü tasarıma sahip olan TIGGO 4 PRO, stratejik olarak konumlandırılan LED gündüz farlarıyla da çarpıcı bir görsel etkiye sahip. Ön tampondaki gümüş detaylar, zarif ve canlı bir görünüm oluştururken, aracın modaya uygun tasarımını tamamlıyor. Alt bölümde kırmızı dekoratif şeritle tamamlanan akıcı gövde çizgileri araca ek dinamizm katıyor. Yeni 5 kollu, parlak yüzeyli dinamik jantlar otomobilin sportif karakterini daha da güçlendirerek tamamlıyor. SUV sınıfında tasarım kadar iç mekan genişliği de önemli kriterler arasında yer alıyor. Chery TIGGO 4 PRO, farklı kullanıcıların üst düzey hacim ve konfor beklentisini karşılıyor. Ön yolcular için bolca yaşam alanı ile arka yolcular için zengin baş, oturma ve diz mesafesi sağlayan araç, konforu ön planda tutuyor. Ergonomik koltuklar tasarımıyla üst düzey konfor sağlıyor.

Honda City bu ay 100 bin TL indirimle satılıyor! Bunu tercih etmeyenler için 300 bin TL kredi sunuyorlar!

Günümüzde genç kullanıcılar için sadece bir otomobile sahip olmak yeterli değil. Dikkat çekici bir görünüm, gelişmiş kullanım özellikleri ve akıllı özellikler genç kullanıcılar için çok önemli. Örneğin gençler yolculuk esnasında araçla ilgili işlevleri sesli komutla kontrol etmeyi tercih ediyor. Sadece uygun özelliklere sahip bir akıllı araç sürüş anında pratiklik sağlayabiliyor. TIGGO 4 PRO, modern tasarımı akıllı teknolojiyle birleştiren modaya uygun SUV bir yol arkadaşı arayanlara hitap ediyor. Ayrıca genç kullanıcıların ileri teknolojinin getirdiği kolaylıklardan yararlanmasına olanak tanıyan çok sayıda gelişmiş teknolojik özelliğe sahip. TIGGO 4 PRO, çarpıcı görünümü ve akıllı özellikleriyle öne çıkıyor. Başarılı kalitesiyle genç kullanıcılara akıllı ve şık bir çözüm sunan yeni araç, modaya uygun bir dış tasarıma, çok sayıda ileri teknolojik donanıma ve konforlu bir sürüş deneyimine sahip. Böylece TIGGO 4 PRO, genç kullanıcılara tüm yaşamlarına yön veren üstün bir seyahat çözümü sunuyor. Chery her zaman kalite ve teknolojisiyle öne çıkan ürün ve hizmetlerle küresel kullanıcıların tüm gereksinimlerine cevap veriyor. Heyecan verici bir deneyim vadeden TIGGO 4 PRO, Chery’nin daha geniş pazarlara ulaşma hedefini yansıtan en güncel model olarak öne çıkıyor. Ayrıca Chery TIGGO 4 PRO, tamamen yeni bir sürüş deneyiminin kapılarını aralıyor ve Çin’in otomotiv endüstrisinin becerilerini dünyaya sergiliyor.”

Chery Tiggo 8 Pro için 103 bin TL indirim yaptılar engelli raporuyla ÖTV muaf satın alabilirsiniz dediler!

Haberin ilk kısmında okuduklarınız Chery Türkiye yönetiminin aracı anlatış şekli. Araçta yer alan motor konusunda bir açıklama yapılmadı. Bu araçta görev yapan motor seçeneğine baktığım zaman bu konuda da iddialı olacak bir seçeneğe sahip olduğunu görüyorum. Chery Tiggo 4 Pro’nun motor kaputunun altında 1.5 litre 145 HP güç ve 210 Nm tork üreten benzinli ünite yatırıyor. Otomatik şanzımanın eşlik ettiği bu motor seçeneği Türkiye şartlarına uygun yapısıyla dikkat çekiyor. Bu motor seçeneğinin manuel şanzımanla satışa sunulup sunulmayacağı hakkında bir bilgim yok. Ama otomatik şanzımanla daha çok tercih edilen bir model olacaktır. Satışa sunulduğunda kur ne durumda olur bilmiyorum. Ancak kur kaç para olursa olsan en ucuz 0 km otomobillerden birinin bu olacağı kesin görünüyor. 1 milyon TL seviyelerinde olması muhtemel olan araçlardan biri. Chery Tiggo 4 Pro modelinin Türkiye satış tarihi resmi olarak ikinci çeyreğin sonu olarak açıklandı. Yani Haziran ayının ortalarından itibaren bu model Türkiye’de satışa sunulmaya başlayacak.

Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek?

Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek

Chery Tiggo 4 Ne Zaman Gelecek?

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba