İngiliz Fiyat Karşılaştırma Devi Admiral Group Türkiye’de

Admiral Group Tamoniki com

İngiltere merkezli Admiral Group bünyesinde faaliyet göstermeye başlayan sigorta fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki açıldı. Admiral Group Tamoniki

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

“Hemen karşılaştır, işini kolaylaştır” sloganıyla fiyat karşılaştırmaya başlayan site, sadece karşılaştırma yapan yeni iş modeliyle öne çıkıyor. Anlaşmalı sigorta şirketleriyle kullanıcılarını hızlı ve güvenli bir şekilde bir araya getiren Tamoniki, satış operasyonunu sigorta yetkililerine bırakan iş modeliyle sigortacılık sektörüne yeni bir soluk getirecek.

İlk aşamada aracına trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyen kullanıcılarına kişiye özel fiyatlar sunacak olan Tamoniki com, önümüzdeki dönemde sigorta alanında ürün gamını geliştirerek faaliyet alanını genişletmeyi hedefliyor.

Tamoniki com açıldı

25 yıldır 8 ülkede dijitalleşme alanında ilklere imza atan, 9.000’den fazla çalışanıyla İngiltere, İspanya, İtalya, Fransa, ABD, Kanada, Hindistan ve Meksika’da faaliyet gösteren Admiral Group’un bünyesinde yer alan fiyat karşılaştırma sitesi Tamoniki açıldı.

Aracına trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyenlerle, anlaşmalı sigorta şirketlerini bir araya getiren Tamoniki com, bir kaç dakika içerisinde en avantajlı sigorta ve kasko tekliflerine ulaşılmasını sağlıyor. Tamoniki, sadece fiyat karşılaştırması yapan ve satış operasyonunu sigorta yetkililerine bırakan yeni iş modeliyle öne çıkıyor.

Tamoniki CEO’su Elif Aksoy Yenidünya

Güçlü, güvenilir teknolojik altyapısı ve yeni iş modeliyle sektöre yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerinin altını çizen Tamoniki CEO’su Elif Aksoy Yenidünya, “Bir çok alanda dijitalleşmenin öncüsü olan İngiltere merkezli Admiral Group bünyesinde faaliyet gösteren Tamoniki olarak sigortacılık sektörünün dijitalleşme sürecine katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyenler için

Admiral Group’un globalde sahip olduğu tecrübeyi ülkemize taşıyarak sektörde öncü olmayı hedefliyoruz. Trafik sigortası ve kasko yaptırmak isteyenlere şeffaf, hızlı ve kişiye özel teklifler sunmaya başladık, tüm sigorta şirketlerine eşit mesafedeki duruşumuzla tüketiciye seçme hakkı sağlayarak onların işini kolaylaştırıyoruz” diyor.

Önümüzdeki dönemde teknoloji alanına daha çok yatırım yaparak büyümeyi sürdüreceklerini belirten Yenidünya, “Kullanıcılarımıza yeni çözümler sunma yönündeki çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Bununla beraber önümüzdeki dönemde sigorta alanında farklı kategorilerde fiyat karşılaştırması yapmaya da başlayarak mevcut ürün portföyümüzü daha da genişleteceğiz” dedi.

[irp posts=”2542″ name=”Araba Habercisi Dergisi’nin İlk İki Sayısı Turkcell Dergilik Yayında”]

Admiral Group Tamoniki

Araba Habercisi Murat Tosun

1 Kadın 1 Erkek Youtube MSE Medya Kanalı’nda Araba Testi İzle

Admiral Group Tamoniki com, Sigorta Fiyatlarını Karşılaştır, Trafik Sigortası Karşılaştır, Kasko Fiyatları Karşılaştır, Sigorta Karşılaştırma Siteleri, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri

Admiral Group Tamoniki com, Sigorta Fiyatlarını Karşılaştır, Trafik Sigortası Karşılaştır, Kasko Fiyatları Karşılaştır, Sigorta Karşılaştırma Siteleri, Araba Habercisi Dergisi, Araba Haberleri, Otomobil Haberleri
Admiral Group Tamoniki com

Youtube Murat Tosun