İşte 16 yaşından itibaren ehliyetsiz olarak kullanılabilen Elektrikli Citroen Ami’nin özellikleri!

Citroen Ami fiyatı
Citroen Ami fiyatı

Citroen Ami fiyatı, Citroen Ami fiyatları, ehliyetsiz kullanılabilen arabalar, ehliyetsiz kullanılabilen araçlar, Citroen Ami ehliyetsiz kullanılıyor.

İşte 16 yaşından itibaren ehliyetsiz olarak kullanılabilen Elektrikli Citroen Ami’nin özellikleri! Citroen Ami fiyatı, Citroen Ami fiyatları, ehliyetsiz kullanılabilen arabalar. Citroen Ami fiyatı, Citroen Ami fiyatları, ehliyetsiz kullanılabilen arabalar,

Instagram Hesabım

Citroen Ami adı verilen bu araç tam o filmlerden fırlamış gibi görünüyor. Geleceğin mobilitesine sunduklarıyla son derece uygun bir araç. Citroen, bu modeli toplu taşıma araçlarına (otobüs, tramvay, metro) ve diğer bireysel, iki tekerlekli bisiklet, scooter ve scooter gibi ulaşım araçlarına alternatif olarak tasarlamış.

2500 mm uzunluğundaki, 1500 mm yüksekliğindeki bu aracın çok önemli bir kullanım kolaylığı sağlayacağı kesin. Özellikle bu tip kiralık araçların oldukça fazla olacağı gelecek için ideal. Citroen Ami‘nin en önemli özelliklerinden biri 16 yaşından itibaren ehliyetsiz olarak kullanılabilecek olması. Yani hedefinde gençler var. Hatta Citroen Ami memleketi Fransa’da 14 yaşından itibaren ehliyetsiz olarak kullanılabiliyor. Bildik ev prizinden 3 saatte bataryasının yüzde 100’ü dolduruluyor. İki kişilik oturma kapasitesine sahip olan Citroen Ami Fransa’da KDV hariç 4500 Euro etiketle satılıyor. 

Citroen Ami One Concept Teknik Veriler nasıl?

Citroen Ami One Concept Yüzde 100 elektrikli bir araç. Son hızı 45 km/s olarak açıklanan bu enteresan aracın menzilinin 100 km olduğu belirtiliyor.

Uzunluk: 2.50 m

Genişlik: 1.50 m

Yükseklik: 1.50 m

Dönüş Çapı: 8 m

Ağırlık: 425 kg

Son hız: 45 km/s

Menzil: 100 km

Ford Kuga Türkiye fiyat listesi nasıl? Ford Kuga SUV satış rakamları listesine hızlı bir giriş yaptı!

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2020 Sayısı’nda neler var?

Teknoloji Dergisi GoToTechno hediyesiyle birlikte yayınlanan Araba Habercisi Dergisi’nin Eylül sayısı her zaman olduğu gibi keyif almanızı sağlayacak bir sayı oldu.

Mercedes Benz GLB Çıktı! Kompakt SUV sınıfına bol yıldızlı komutan geldi.

Tüm detaylarıyla Yerli Otomobil. Yerli Otomobil TOGG sadece SUV model mi?

Yeni Skoda Octavia’yı bulup satın alabilirseniz altın değerinde olacak.

Yeni Opel Insignia satışa sunuluyor. Opel’in amiral gemisi çok iddialı.

Volkswagen Polo Sedan neden gelmiyor? Gelse Jetta gibi olur.

Yeni Ford Transit Hibrit satışa sunuldu. Ticari hayata elektrik geldi.

Yeni Hyundai Elantra çok iddialı geliyor. Kompakt sedan rekabeti yeniden başlıyor.

Yeni Kia Sorento Türkiye’de ne zaman satılacak? Hibrit Sorento çok alıcı bulur!

1 milyon TL etiketle Yeni Land Rover Defender Türkiye’de satışa sunuldu.

Makyajla iddiasını daha da artıran Volkswagen Arteon gösterildi.

Araba Habercisi Eylül 2020 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 20. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 20. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi bundan sonra Türk Telekom Dergilik üzerinden de yayın hayatına başladı. Google Play ya da App Store’dan Türk Telekom e-dergi  uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Türk Telekom e-dergi iOS ve Android uygulamalarını indirerek çok yakında 20 sayıya birden ulaşma imkanınız da olacak.

Araba Habercisi Dergisi Eylül 2020 sayısı ayrıca Dijital basın dergilikte.