İŞTE CITROEN’İN GELECEK YÜZÜ! Oli bambaşka tasarımıyla günümüz sıradanlığına meydan okuyor!

Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?
Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?

İŞTE CITROEN’İN GELECEK YÜZÜ! Oli bambaşka tasarımıyla günümüz tasarımına meydan okuyor! Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?

CHERY SATIN ALIRSAM BAŞIMA NELER GELİR?

Oli, Citroen’in yeni tasarım dilini yansıtıyor. Tasarım ekibi, aile otomobilinden şehir kaşifine veya iş arkadaşına kadar farklı rollere uyum sağlayan, içeride geniş bir alan sunan ve çok yönlü bir araç tasarlarken işlevselliğe öncelik verilmiş. Oli’nin tasarımında sahip olduğu düz kaputu, tavan ve arka panelleriyle düşük ağırlığı, yüksek dayanıklılığı vurguluyor. Dik ön cam, cam kullanımını en aza indirerek ağırlığı ve güneşe maruz kalmayı azaltırken, benzer şekilde hafif ön kapılar ise verimliliği artırıyor. Oli, Fransız markanın 1919 logosunu anımsatan yeni Citroen logosunu kullanırken aynı zamanda özgün ön ve arka aydınlatma modülleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oli’de yer alan bu detaylar, yavaş yavaş gelecekteki seri üretim modellerin bir parçası haline gelecek. Oli’nin tasarımı, estetik ve işlevselliği kusursuz bir şekilde bütünleştirerek farklı koşullarda daha kolay uyarlanabilir bir yapı ve verimlilik sağlıyor.

Elektrikli Citroen Oli, 400 km menzil sunan araçlardan biri olacak. Sadece 1000 kg ağırlığında olan Citroen Oli, 40 kW’lik küçük denilebilecek bir bataryaya sahip olmasına rağmen hafif yapısıyla bu menzili sunabiliyor. Yani 100 kilometre yolu 10 kW/h tüketim ile yapabilecek deniyor. Ne zaman satışa sunulacağı belli olmayan araç elektrikli araçlar arasında uygun denilebilecek fiyat seviyelerinde olacak. Ama bu ne zaman olur bilinmiyor!

FİYATI DÜŞTÜ 6 AY SONRA ÖDEME GELDİ! Hyundai Bayon modelinde fiyatları ne kadar düşürdüler?

Araba Habercisi SONBAHAR 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin SONBAHAR 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimizi bedava indirerek okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi 55. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 55. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz.

Dergimizi web sitemizden ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Turkcell Dergilik uygulaması kapandı. Bunun yerine farklı bir platformda yer almama kararı aldık. Dergimiz dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 55. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?

Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?

Citroen Oli Ne Zaman Satılacak?

Youtube Murat Tosun