Continental’den Kış Lastiklerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası!

Dünyanın en büyük uluslararası lastik ve orijinal ekipman tedarikçilerinden Continental, kış sezonuna özel “4 Al 3 Öde” kampanyası düzenliyor. Continental’den Kış Lastiklerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası

16 Kasım – 31 Aralık 2018 tarihleri arasında sa.tın alınan Continental marka binek, 4×4 ve hafif ticari lastiklerde geçerli olacak kampanya kapsamında, Yapı Kredi Worldcard’a özel 7 taksit imkanı da sağlanıyor. Continental ayrıca değiştirilen lastikleri bir sonraki sezona kadar güvenle saklayarak da, sürücüleri büyük bir zahmetten kurtarıyor.

Continental Yapı Kredi Worldcard 7 taksit

Continental, havaların soğumaya başlamasıyla araçlarını kışa hazırlayan ve lastiklerini değiştirmek isteyen kullanıcılarına özel “4 Al 3 Öde” kampanyasına imza atıyor. 16 Kasım- 31 Aralık tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Continental marka 4 adet binek, 4×4 veya hafif ticari lastik alacak olan herkesi 4 al 3 öde fırsatı bekliyor. Üstelik Yapı Kredi Worldcard ile peşin fiyatına 7 taksit imkânı da sağlanıyor. Ayrıntılı bilgi için www.continental-lastikleri.com.tr. adresini ziyaret edebilirsiniz.

Continental’den lastik saklama hizmeti

Mevsimine uygun lastik kullanımının hem bireysel hem toplu trafik güvenliğinin sağlanması için önemini vurgulayan Continental, kullanıcılarına konusunda uzman ve donanımlı Continental yetkili satıcılarında uygun koşullarda ve güvenli Lastik Saklama Hizmeti de sunuyor. Bu hizmetle lastiklerinin durumuyla ilgili bilgilendirilen kullanıcılar, üst seviyede montaj hizmeti de alabiliyor.

[irp posts=”1713″ name=”Aston Martin’in SUV’u DBX Eylül’de yollara çıkıyor”]

Continental’den Kış Lastiklerinde 4 Al 3 Öde Kampanyası

Araba Habercisi Murat Tosun

Aston Martin’in SUV’u DBX Eylül’de yollara çıkıyor

Youtube Murat Tosun