Teknoloji üreten şirketler iletişimde otomobil kullanmayı sevdi

Teknoloji ve otomobil hızlı bir şekilde birleşiyor. Fuarlar bile gelecek dönemde teknoloji ve otomobil aynı yerde olacak şekilde düzenlenecek. Durum böyle olunca teknoloji üreten şirketler tanıtımlarında otomobili hızlı bir şekilde kullanmaya başladı. Otomobillerde zaten teknoloji hayatımızın her alanına dahil oldu bile. Dört Kameralı Samsung A9 offroad turu

Araba Habercisi Murat Tosun

Dört arka kamerası ile mobil fotoğrafçılıkta yeni bir çağ başlatan Samsung Galaxy A9’un yüksek fotoğraf ve video performansı,4X4 arazi araçlarıyla düzenlenen özel bir Off road turunda teknoloji dünyasının önde gelen isimleri tarafından deneyimlendi.

Dört Kameralı Samsung A9 offroad turu
Dört Kameralı Samsung A9 offroad turu

Samsung A9 ile Offroad fotoğrafları çektiler

Geçtiğimiz hafta dünya ile birlikte Türkiye’de de satışa çıkan dünyanın ilk 4 arka kameralı akıllı telefonu Galaxy A9, 4X4 arazi araçlarıyla çıkılan zorlu bir Off road turunda teknoloji basının uzman isimleri tarafından deneyimlendi.
Şile’de düzenlen Off road turunun unutulmaz anları Galaxy A9’un farklı işlevlere sahip 4 arka kamerası ile zor şartlar altında fotoğraflayan katılımcılar, 4X4 araçlarla dört dörtlük bir eğlence yaşadılar.

BAYA_İYİ Instagram hesabının sahibi Onur Yüksel ve Oylum Yüksel katıldı

BAYA_İYİ Instagram hesabının sahibi Onur Yüksel ve Oylum Yüksel de Off road turu boyunca katılımcılara eşlik ederek nefes kesici anları Galaxy A9 ile ölümsüzleştirdi. 24MP’lik ana kamera, 8 MP’lik 120° Ultra Geniş Açı kamera, 10MP’lik Tele kamera ve Canlı Odak özelliği sunan 5MP’lik kamera ile tüm ezberleri bozarak kullanıcıların hayat tarzlarını farklı yollardan yansıtmalarına olanak tanıyan Galaxy A9; güçlü pil kapasitesi, yüksek depolama alanı ve Super AMOLED ekranı ile de dikkat çekiyor.

Dört Arka Kameralı Samsung A9 fotoğraf özellikleri

• Ultra Geniş Açı Kamera, 120°’lik bir açı ile dünyaya bakmanızı sağlıyor. Bu özellikle birlikte dünyayı olduğu gibi fotoğraflayabiliyorsunuz. Görsel Zeka özelliğinin katkısı ile de farklı çekim ortamlarında bir profesyonel gibi çekimler yapabiliyorsunuz.
• Tele Kamera, 2X Optik Zum özelliği sayesinde uzaktaki nesnelerin fotoğraflarını görüntü kalitesinden taviz vermeden çekebiliyorsunuz.
• 24 MP Ana Kamera ile ister loş ışıkta, ister parlak ışıkta canlı ve parlak görüntüler elde etmek çok kolaylaşıyor.
• Canlı Odak özelliği, alan derinliğini kendi tercihlerinize göre yönetmenize imkân veriyor. Odak noktasıyla oynayarak yaratıcılığınızı konuşturmak sizin elinizde.

Samsung A9 Uzun Saatler Boyunca Kesintisiz Performans

Galaxy A9’un güvenilir 3,800mAh[1] bataryası uzun saatler boyunca kesintisiz bir performansın keyfini sürmenizi sağlıyor. 512GB’a kadar genişletilebilen 128 GB’lık depolama alanı ise, istediğiniz kadar fotoğraf ve video çekmenize ve telefonunuzda çok daha fazla görüntü saklayabilmenize imkân veriyor.
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı 4299 TL olarak açıklanan Galaxy A9; Petrol Mavisi, Şeker Pembesi ve Gece Siyahı renk seçenekleri ile satın alınabiliyor.

[irp posts=”2212″ name=”Dünyanın en çok satan arabası hangisi biliyor musunuz?”]

Dört Kameralı Samsung A9 offroad turu

Araba Habercisi Murat Tosun

Dünyanın en çok satan arabası hangisi biliyor musunuz?

Youtube Murat Tosun