Tam Elektrikli Honda e’nin Fiyatı Belli Oldu! Ne Zaman Satılmaya Başlayacak?

Elektrikli Honda Ne Zaman Satılacak

Elektrikli Honda Ne Zaman Satılacak, Elektrikli Honda Modelleri, Honda Elektrikli, Elektrikli Arabalar, Elektrikli Otomobiller, Elektrikli Araçlar detayları haberimizde. Honda’nın tam elektrikli modeli Honda e’nin satış fiyatı belirlendi. Tüm Avrupa’da dönemsel olarak prototip modelin tanıtımı yapıldıktan sonra Frankfurt Otomobil Fuarı’nda resmi lansmanı yapılan Honda e artık müşterileriyle buluşmak için hazır. Elektrikli Honda Ne Zaman Satılacak?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Honda e modelinin İngiltere satışı için belirlenen fiyatlar, 100 kW versiyonu için 26.160 Sterlin’den başlayacak. Daha üst bir donanım seviyesi olan Advance donanımındaki Honda e ise 28.660 Sterlin’e satılacak. Advance donanımında ise motor gücü 113 kW’a yükselecek.

Honda İngiltere Ülke Müdürü Phil Webb, ‘Honda e’nin satışına başladığımız için mutluyuz. Kentli bir elektrikli araba olan Honda e, 220 kilometre menziliyle de müşterilerimizi mutlu edecektir. Markamızın Avrupa’da yaptığı araştırmada Avrupalı sürücülerin günlük ortalama yaptıkları yol 50 kilometre. Honda e ile menzil problemi yaşamadan Avrupalı sürücüler diledikleri gibi dolaşabilecekler. Ayrıca 30 dakikada %80 hızlı şarj sayesinde de Honda e, şehir yaşamı için mükemmel bir seçenek olarak öne çıkıyor’ dedi.

Honda e sahibi olmak isteyen sürücüler için siparişler alınmaya başlandı. 2020 yılının bahar aylarından itibaren de modelin teslimatlarının başlaması bekleniyor.

Elektrikli Honda Ne Zaman Satılacak? Araba Habercisi Dergisi.

Sekizinci Nesil Porsche’nin İkonik Modeli 911 Satışta Olan En Karlı Model Oldu!

Araba Habercisi Dergisi Eylül Sayısında Neler Var?

Opel 50 km boyunca hiç yakmayan SUV yaptı!
Cabrio SUV olur mu demeyin? Volkswagen yaptı.
Elektrikli Audi SUV rakiplerinden önce geldi.
Mercedes Benz Kompakt Sedan A200 ile çok iddialı.
Yeni Opel Corsa Elekrikli Seçeneğiyle Geliyor!
Ford SUV Şansını Puma ile deneyecek.
Yeni Mazda3 180 Beygir Oldu.
Fabrika Çıkışı LPG’li Honda Civic Testi.
Yerli Malı Renault Clio Yenilendi.
Nissan Qashqai CVT şanzıman dönemini kapattı.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Eylül Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.

Etiketler:, , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares