Elektrikli Renault Megane modelinin tanıtımı 2021 IAA Münih Otomobil Fuarı’nda yapılacak!

Elektrikli Renault Megane 2021.
Elektrikli Renault Megane 2021.

Elektrikli Renault Megane modelinin tanıtımı 2021 IAA Münih Otomobil Fuarı’nda yapılacak! Elektrikli Renault Megane 2021.

Instagram Hesabım

Renault, 6-12 Eylül 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan IAA Münih Otomobil Fuarı’nda en güncel yeniliklerini tüketicilerle buluşturacak. Yeni Renault MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC modelinin dünya prömiyeri de fuarda gerçekleşecek. Renault basın toplantısı 6 Eylül 2021 Pazartesi günü yapılacak ve canlı olarak yayınlanacak. Marka, basın günü olan 6 Eylül Pazartesi’den itibaren yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC modeline özel bir stant ile Salon B1’de yer alacak.

7 Eylül Salı gününden itibaren Renault standında R5 Prototip modeli sergilenecek ve bu etkinlik için özel olarak seçilen ikonik versiyonlarla birlikte orijinal Renault 5’i hatırlatacak.

‘Renault studiault’ adındaki yeni stant konsepti ilk kez Münih’te tanıtılacak. Yeni stant konsepti; talk showlar, mobil ekranlarda görüntülenen video içerikleri, eski araçların veya teknolojik içeriklerin sergilenmesi olmak üzere farklı iletişim formatlarına uyarlanan çok yönlü bir yapı sunacak.

Renault’nun fuar programı:

• 6 Eylül: Yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC
• 7 Eylül: Yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC, R5 Prototip, ikonik Renault 5
• 8 Eylül: Mobilize
• 9 Eylül: Renault E-TECH modelleri
• 10/11 ve 12 Eylül: yeni MEGANE E-TECH %100 ELECTRIC, R5 Prototip, Renault E-TECH modelleri

Yeni Seat Leon 1.5 lt DSG otomatik satışa sunuldu! 150 beygirlik Yeni Leon DSG için kaç para dediler?

Araba Habercisi Dergisi’nin Temmuz 2021 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor?

Araba Habercisi Temmuz 2021 Sayısını Nerelerden Okurum?

Araba Habercisi Dergisi 30. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 30. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Araba Habercisi Dergisi’ni Türk Telekom üzerinden okumak isteyenlerse Türk Telekom e dergi uygulamasını indirerek okuyabilir. Türk Telekom e dergi uygulaması hem App Store hem de Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Araba Habercisi Dergisi Temmuz 2021 sayısı ayrıca diğer tüm sayılarıyla birlikte Dijital basın dergilikte. 

Elektrikli Renault Megane 2021.

Elektrikli Renault Megane 2021.

Elektrikli Renault Megane 2021.