Elektrikli Volvo XC40 geliyor! Ön Izgaraya İhtiyaç Olmadığı İçin Görünüm Modernleşmiş!

Elektrikli Volvo XC40 geliyor
Elektrikli Volvo XC40 geliyor

Elektrikli Volvo XC40 geliyor, Volvo Elektrikli XC40 Yorumları, Elektrikli XC40, Elektrikli SUV Volvo, Volvo Elektrikli SUV, Elektrikli SUV Modeller, detaylar haberde. Bazen ‘less is more’ (az daha iyidir, çoktur) felsefesi gerçekten de doğru olduğunu kanıtlıyor. Volvo’nun ilk tam elektrikli otomobili olacak olan XC40 modelinde Volvo bazı sadeleştirmeler yaparak modeli daha iyi hale getirdiğini belirtiyor. Elektrikli Volvo XC40 geliyor!

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

Youtube Kanalımız

[irp posts=”7864″ name=”Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısı Çıktı! Teknoloji Dergisi GoToTechno Hediyeli!”]

Elektrikli otomobiller, otomobil tarihindeki en büyük değişiklik olarak tanımlanıyor. Yüzyıldan fazla bir süredir ilk kez otomobiller, kaputta içten yanmalı bir motor olmadan daha verimli bir şekilde hareket edebiliyor. Elektrikli motor sayesinde artık arabalar soğutma borularına, egzoz borusuna veya geniş bir ön ızgaraya ihtiyaç duymuyor. ‘Motorsuz kalan’ kaputta meydana gelen hacmin bagaj olarak değerlendirilmesi de cabası oluyor.

Elektrikli hale getirilen Volvo XC40, tasarımsal ve fonksiyonel özelliklerini tamamen koruyor. İskandinav tasarımının köklerinin görsel netliğe ve öğenin azaltılmasına dayandığını belirten Volvo Tasarım Başkanı Robin Page, XC40 modelinin de bunun harika bir örneği olduğunun altını çiziyor. Daha şık ve daha modern bir görünüşe elektrikli model sayesinde ulaşabileceklerini belirten Page, ön ızgaraya ihtiyaç duymadığımız için daha modern bir ön görünüş tasarladıklarını belirtti.

Volvo XC40 tam elektrikli versiyonunun 16 Ekim 2019 tarihinde lansmanının yapılması bekleniyor. O nedenle şimdilik sadece bu arka görüntü paylaşıldı.

Toyota Corolla Sedan Mı? Renault Megane Sedan mı? Rekabet Gerçekten Çok Çetin!

Araba Habercisi Dergisi Ekim Sayısında Neler Var?

Peugeot 508 100 kilometrede 1.3 litre tüketiyor!

Volkswagen Passat Yarı Otonom Olarak Satışa Sunuldu.

3 Boyutlu Gösterge Panelleri arabaların yeni oyuncağı oluyor.

Citroen C5 Aircross Kompakt SUV sınıfını karıştırdı.

Honda Civic Type R ile Teste Çıktık.

Subaru Forester hibrit seçeneğiyle geliyor.

DS3 Crossback Kalitesi ile oyunu bozacak mı?

Amiral Gemisi Renault Koleos Yenilendi.

Elektrikli Porsche, Tesla’yı tahtından eder mi?

En Çok Satan Arabaları araştırdık.

Teknoloji Dergisi GoToTechno Ekim Sayısı Çıktı!

Teknoloji Dergisi GoToTechno Dergisi kolay anlaşılan diliyle ön plana çıkan bir dergi. Araba Habercisi Dergisi’nin hediyesi olmasının dışında Turkcell Dergilik üzerinden tüm sayıları ücretsiz okuyabilirsiniz.