İşte Türkiye’de En Çok Satan 15 Sedan! Sedan Cenneti Türkiye’de En Çok Hangisi Satıyor?

En Çok Satan Arabalar 2019 Nasıl

Sedan Cenneti Türkiye’de En Çok Hangisi Satıyor? İşte En Çok Satan 15 Sedan! En Çok Satan Arabalar 2019 Nasıl?

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

Türkiye tam anlamıyla sedan otomobil cenneti. Otomotiv Distribütörleri Derneği tarafından açıklanan bilgilere baktığım zaman pazarda açık ara önde olduklarını görüyorum. Geride bıraktığımız ilk 7 ayda 171 bin 776 otomobil satışı olmuşken bunlardan 87 bin 326 adeti sedan olmuş.

2019 En Çok Satan SUV Hangisi? İşte Türkiye’deki Tüm SUV Modellerin Satış Rakamları!

2019 Türkiye’nin En Çok Satan Sedan Arabaları Listesi.

SıraMarkaModelSınıfOcakŞubatMartNisanMayısHaziranTemmuzToplam
1FiatEgeaC11.2782.5486.1523.6984.0744.4931.42423.667
2RenaultMeganeC16501.0923.1111.2201.9652.2761.25411.568
3ToyotaCorollaC11178731.7171.5002.2212.3351.1269.889
4HondaCivicC16898671.3081.2381.4231.6407647.929
5VWPassatD15748101.3536063338374804.993
6Peugeot301B13003719155713404512653.213
7FordFocusC1872401.0475274475861303.064
8SkodaOctaviaC11201738623964218611342.967
9HyundaiAccent BlueC12623836353374432953992.754
10MercedesC SerisiD1575017172963834243192.697
11OpelAstraC1413027322691075583002.309
12SkodaSuperbD1883254162362563251401.786
13CitroenC-ElyseeB146523322293202471361.362
14RenaultSymbolB195128105177199509921.305
15BMW3 SerisiD1751482431441171482261.101

En Çok Hangi Marka Satıyor? En Çok Satan Araba, En Çok Satan Araç, En Çok Satanlar, Araç Testleri. En Çok Satan Arabalar 2019 Nasıl?

Etiketler:, , , , , ,

İlginizi çekebilir

Önceki yazı Sonraki yazı
0 shares