Yılın ikinci yarısında sunulacak yepyeni arabalar hangileri? Aralarında fiyatı 500 bin TL olacaklar da var!

En ucuz sıfır araba fiyatları 2023
En ucuz sıfır araba fiyatları 2023

Yılın ikinci yarısında sunulacak yepyeni arabalar hangileri? Aralarında fiyatı 500 bin TL olacaklar da var! En ucuz sıfır araba fiyatları 2023. 2023 yılında gelecek arabalar hangileri? 2023 model 0 km araba modelleri arasına yeni seçenekler eklenmeye başlıyor.

EN UCUZ SUV YAKINDA GELİYOR

Sıfır kilometre otomobilin zor bulunduğu günümüzde yeni model yağmuru Haziran ayıyla birlikte başlıyor. Yılın ikinci yarısı tam manasıyla yeni otomobillerin arka arkaya satışa sunulacağı bir dönem olacak. En önemli konulardan birisi fiyatı 500 bin TL olabilecek olan modellerin de satışa sunulması olacak.

Yenilenen Renault Clio Haziran ayında kendine gösterecek. Renault’nun yeni SUV modeli Austral 1 Haziran tarihinden itibaren satışa sunuldu. Türkiye’nin en ucuz elektrikli otomobillerinden biri olacak olan Dacia Spring Temmuz ayında yollara çıkacak. Yerli üretim modellerden biri olacak olan Mitsubishi Colt, yılın son çeyreğinde satışa sunulacak.

Yepyeni bir marka olarak pazara girecek olan BYD, Eylül ayında modellerini getirmeye başlayacak. Burada Seagull modeliyle marka dikkatleri üzerine çekecek. BYD Seagull Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı arabalardan biri olacak.

Yenilenen Hyundai i20 üçüncü çeyrekte üretilmeye başlayacak ve hemen ardından satışa sunulacak. Küçük SUV sınıfının önemli temsilcilerinden Peugeot 2008 yenilenmiş haliyle yaz aylarının sonundan itibaren yollara çıkacak.

Bunlarla birlikte Yeni Ford Tourneo Courier Eylül ayından itibaren yollara çıkmaya başlayacak. Chery yıl sonuna doğru küçük şehirli elektrikli otomobili EQ1’i satmaya başlayacak. Aynı dönemde Elektrikli OMODA 5 ve Elektrikli EQ7 sürprizi de olabilir. Chery EQ1 şehir otomobilinin Türkiye’de satılan en uygun fiyatlı elektrikli otomobil olması bekleniyor.

Önemli yeniliklerden biri olan Skoda Superb ise sonbahar aylarının gelmesiyle birlikte satılacak.

Bu listede atladıklarım olabilir. Aklıma geldikçe yenilerini de ekleyeceğim. Fiyat konusu bugünün kuru ile hesaplanarak yaptığım bir şey.

Araba Habercisi Haziran 2023 Sayısını Nerelerden Okurum? Tüm sayıları nerelerden okurum?

Araba Habercisi Dergisi’nin Haziran 2023 sayısı çıktı. 1992 yılından beri otomotiv gazetecisi olan Murat Tosun’un yönetiminde hazırlanan dergi nerelerden okunabiliyor? Dergimiz bundan sonra bedava indirerek, okunabiliyor.

Araba Habercisi Dergisi 52. sayısıyla karşınızda. Araba Dergileri arasında 52. sayısına ulaşan Araba Habercisi Dergisi’ni nerelerde okuyabilirsiniz. Dergimizi bağlantılardan da görebileceğiniz gibi web sitemizden de ücretsiz olarak indirerek okuyabilirsiniz.

Google Play ya da App Store’dan Turkcell Dergilik uygulamasını indirerek okuyabilirsiniz. Ben uygulama indirmek istemiyorum diyorsanız Turkcell Dergilik web sitesi üzerinden de okuyabilirsiniz.

Dergimiz ayrıca dünyanın en büyük dijital dergi platformu Magzter üzerinden de yayınlanıyor. Uluslararası dergi platformu Magzter’e web sitesi ya da Google Play ve App Store’dan Magzter uygulamasını indirerek ulaşabilirsiniz.

MSE Medya Dergi Grubu Ailesi’nin bir üyesi olan Araba Habercisi Dergisi dergi çıkarmanın zor olduğu bu dönemde 52. sayısını görme başarısını göstererek benim için haklı gururlardan biri oldu.

ARABA HABERCİSİ HAZİRAN 2023 SAYISI İNDİR

En ucuz sıfır araba fiyatları 2023.

En ucuz sıfır araba fiyatları 2023

En ucuz sıfır araba fiyatları 2023.

OTOMOTİV GAZETE SAYFASI

Otomotiv Gazete Sayfaları 2 Ekim 2023

Yeni Hyundai Kona 2023

ARABA HABERCİSİ EYLÜL EKİM SAYISI

Araba Habercisi Dergisi Eylul 2023 kapak web

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba