Enterprise Türkiye Rent A Car instagram ofisini açtı

Enterprise Rent-A-Car, araç kiralama sektöründe bir ilki gerçekleştirerek “Instagram Şubesi” açtı. Enterprise Türkiye Rent A Car

Enterprise Türkiye’nin Instagram hesabı üzerinden Instagram kullanıcılarına özel ayrıcalıklar sunan Enterprise, bu kapsamda her ay farklı bir aracı rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle buluşturuyor.

Kasım ayı itibari ile söz konusu kampanyalara start veren Enterprise Türkiye, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları günlük 140 TL gibi çok ekonomik bir fiyatla müşterilerine sunuyor.

Dünyanın en büyük araç kiralama şirketi olarak 1957 yılında ABD’de kurulan, 80’i aşkın ülkede 9.000 ofisi bulunan ve 2014 yılından bu yana da Türkiye’de araç kiralama sektöründe faaliyet gösteren Enterprise Rent-A-Car, teknolojik gelişmelere paralel olarak sektörde öncü adımlar atmaya devam ediyor.

Bu kapsamda araç kiralama sektöründe bir ilki gerçekleştiren Enterprise, resmi Instagram hesabı üzerinden şube açtı. Son dönemin en çok kullanılan sosyal medya uygulamaları arasında yer alan Instagram’daki şubesi aracılığı ile Enterprise Türkiye, her ay söz konusu sayfaya özel kampanyalar düzenliyor.

Enterprise Türkiye Instagram hesabını takip eden kazanacak!

Kasım ayı itibari ile kampanyalara start veren Enterprise Türkiye’nin Instagram Şubesi, 30 Kasım’a kadar Fiat Egea dizel araçları günlük 140 TL gibi çok uygun fiyatla müşterileri ile buluşturuyor. “Instagram ofisi” söylemini ve sosyal medya kanalını bu amaçla ilk kullanan araç kiralama şirketi olan Enterprise, önümüzdeki her ay farklı araçları rekabetçi fiyatlar ile müşterileriyle buluşmaya devam edecek. Enterprise’ın Instagram hesabını takip eden kullanıcılar da normal fiyatlardan daha ucuza araç kiralayabilecekler.

[irp posts=”1692″ name=”Murat Tosun yönetiminde hazırlanan Araba Habercisi Dergisi çıktı”]

Enterprise Türkiye Rent A Car

Araba Habercisi Murat Tosun

Murat Tosun yönetiminde hazırlanan Araba Habercisi Dergisi çıktı

Youtube Murat Tosun