TOFAŞ Fiat’tan Tüketiciye ÖTV Desteği! Panda ve Egea Ağustos’ta Çok Daha Avantajlı!

Fiat Egea Kampanyası Ağustos 2019
Fiat Egea Kampanyası Ağustos 2019

TOFAŞ Fiat modelleri için iddialı kampanya başlattı. Fiat’tan Tüketiciye Tam Gaz ÖTV Desteği! Panda ve Egea Ağustos’ta Çok Daha Avantajlı! Fiat Egea Kampanyası Ağustos 2019.

Araba Testleri, Otomobil Testleri, Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Fiat, Ağustos sonuna kadar geçerli olacak satış kampanyası kapsamında; Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili Egea Ailesi ve şehrin yeteneklisi Panda modellerinde 13 bin TL’ye varan ÖTV desteği sunuyor. Bu kapsamda hurda indirimi ve ÖTV desteğiyle Panda 69.900 TL’den, Egea Sedan ise 72.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor. Ayrıca Egea Ailesi’nde Mirror, Lounge, S-Design ve Sport donanım paketlerinde araç ile sürücüyü birbirine bağlayan Fiat Yol Arkadaşım Connect uygulaması da hediye ediliyor. Fiat böylece, teknoloji ve tasarımı herkes için ulaşılır kılma iddiasını ÖTV teşvikinin bittiği bu dönemde de koruyor.

Fiat Egea Sedan 72.900 TL

Fiat Panda 69.900 TL

Fiat, devreye aldığı kampanyalarla Ağustos’ta da tüketicinin yanında olmayı sürdürüyor. Ay boyunca geçerli olacak satış kampanyası kapsamında; Türkiye’nin en çok tercih edilen otomobili Egea ile şehrin yeteneklisi Panda’da sunulan ÖTV desteği, tercihini bu modellerden yana kullanmak isteyenler için büyük avantaj sağlıyor. Şehir için kullanıma uygun kompakt tasarımı, ürün özellikleri ve ekonomikliği ile dikkat çeken Fiat Panda hurda indirimi ve ÖTV desteğiyle 69.900 TL’den, Egea Sedan ise 72.900 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Fiat Egea Ailesi’nde Mirror, Lounge, S-Design ve Sport donanım paketlerinde araç ile sürücüyü birbirine bağlayan Fiat Yol Arkadaşım Connect uygulaması da hediye ediliyor. Teknoloji ve tasarımı herkes için ulaşılır kılma iddiasını ÖTV teşvikinin bittiği bu dönemde de koruyan Fiat’ın Egea Ailesi için sunduğu diğer fırsatlar kapsamında ise ay boyunca alınacak otomatik şanzımanlı versiyonlar düz vites fiyatına satışa sunulmaya devam ediyor.

Fiat Egea Kampanyası Ağustos 2019. Araba Habercisi Dergisi.

Audi A4 Volvo S60 Karşılaştırması Sonuçlandı! Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!

[irp posts=”6803″ name=”Kia Sportage mı? Hyundai Tucson mu? Kullanıcının Nabzını Tutuyoruz!”]

Fiat Panda Kampanyası 2019, Tofaş Fiat Kampanyaları, Tofaş Kampanyaları, Fiat Kampanya, Araba Dergileri.

Youtube Murat Tosun