Fiat Grubu İtalya Milli Futbol Takımı’nın 4 Yıl Daha Sponsoru! Azzurri’yi Yine Fiat Taşıyacak!

Fiat İtalya Milli Takımı Sponsoru
Fiat İtalya Milli Takımı Sponsoru

FCA ve İtalya Futbol Federasyonu, mevcut sponsorluk anlaşmasını 4 yıl için yenilediler. Fiat, bir kez daha Azzurri’nin ana sponsoru ve resmi aracı olacak. Anlaşma federasyonun personeline tahsis edilecek resmi ve hazırlık maçlarındaki araç filosu tedarikini de içeriyor. Ayrıca, marka Azzurri’nin formalarında ve saha etrafındaki pankartlarda da yer alacak. Fiat İtalya Milli Takımı Sponsoru

Araba Testleri, Araba Testi, Otomobil Testleri, Otomobil Testi

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Anlaşma, Euro 2020 eleme maçlarından İtalya-Bosna Hersek maçında gerçekleşti. Federasyon başkanı Gabriele Gravina, teknik direktör Roberto Mancini, FCA Grubu EMEA Marka Pazarlama ve İletişim Müdürü Cristiano Fiorio ve EMEA Fiat ve Abarth Marka Başkanı Napolitano, Torino’da yer alan Allianz Stadyumu’nda bir araya geldi. Napolitano yaptığı açıklamada, Fiat’ın tüm İtalyan ekiplerini desteklemek için kolları sıvadıklarını ve sahaya indiklerini belirtti.

[irp posts=”5063″ name=”Araba Habercisi Dergisi Haziran Sayısı’nda Türkiye’de Satılan Tüm Kompakt SUV’lar Var!”]

İtalya’nın futbol takımı, milyonlarca taraftarı bir araya getiren ve dünyada da ülkenin olumlu imajını sergileyen bir sembol konumunda. FCA’nın sponsorluğuyla birlikte kurulan bu bağ, bir asırdan beri ülke popülerliğini artırmaktadır. Fiat ve İtalya’yı birbirinden ayırmayan kullanıcı kitlesini yaptıkları bu anlaşma ile memnun etmeyi başarıyor.

Yeni Ford Transit Connect ve Tourneo Satışa Sunuldu! Ford Ticari Araçlar Fiyat İçin Kaç Para Dedi?

Araba Habercisi Dergisi

Mercedes Benz Yeni A Serisi Sedan Volkswagen Passat Gibi Arabaların İşini Zora Soktu!

Youtube Murat Tosun