Arabam var ama bu dönemde sıfırlamak istiyorum diyenler için TOFAŞ Fiat Türkiye kampanyası geldi!

Fiat Kampanya Mayıs 2024 0 km.
Fiat Kampanya Mayıs 2024 0 km.

Arabam var ama bu dönemde sıfırlamak istiyorum diyenler için TOFAŞ Fiat Türkiye kampanyası geldi! Fiat Kampanya Mayıs 2024 0 km.

Türkiye’de 1 milyon TL’ye 7 kişilik SUV satışa sunuldu! ANLATTIM!

Öncelikle bu bilgiler bana TOFAŞ Fiat Türkiye yönetimi tarafından basın bülteni olarak gönderilmiştir. Marka yönetimi tarafından açıklanan resmi kampanya bilgilerini haberin devamında bulabilirsiniz.

FIAT, yeni otomobil alacak müşterilerine kolaylıklar sağlamaya devam ediyor. “Türkiye’nin En Çok Tercih Edilen Otomobili” olan Egea’ya mayıs ayı boyunca geçerli olacak takas kampanyası ve bu kapsamda sunulan avantajlı finansman koşullarıyla sahip olunabiliyor. Kampanya kapsamında aracını takasa getiren müşteriler, mevcut aracını değerinde satarak 250 bin TL’ye 12 ay yüzde 0 faizli kredi imkanıyla, 0 kilometre Egea’ya sahip olabilecekler. Ay sonuna dek geçerli olacak kampanyada, Egea Sedan 969 bin 900 TL’den Egea Cross 1 milyon 52 bin 900 TL’den ve Cross Wagon gövde seçeneği ise 1 milyon 311 bin 900 TL’den başlayan fiyatlarla satın alınabiliyor. Tercihini takas kampanyasından yana yapmayanlar ise 250 bin TL 12 ay yüzde 2,99 faiz oranı ile kredi kullanımı gerçekleştirebiliyorlar.

Fiat Online’dan araç sipariş edenlere uzatılmış garanti hediye ediliyor

“Fiat Online” üzerinden gerçekleşen Egea siparişlerinde, ek olarak uzatılmış garanti hediye ediliyor ve garanti süresi 1 yıl ilave ile 6 yıla yükseliyor. Bu sayede Fiat Online’dan Egea modelini istedikleri donanım, motor, opsiyonlar ve renklerle seçen kullanıcılar, online araç sipariş etmenin rahatlığının yanı sıra uzatılmış garantinin keyfini de yaşıyorlar.

Chery 0 faiz kampanyasının dozunu artırdı! Yeni kredi kampanyasının bilgilerini marka yönetimi açıkladı!

Fiat Kampanya Mayıs 2024 0 km.

Fiat Kampanya Mayıs 2024 0 km.

REKLAM

ARABA HABERCİSİ BAHAR 2024 SAYISI

Otomobil Dergileri Araba Habercisi Murat Tosun 2024

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba

Youtube Murat Tosun Araba