Honda Kasım Ayına Özel Olarak İddialı Modeli Civic Sedan için Yüzde 0.49 Faiz dedi!

Honda Civic Sedan Kampanyası Kasım
Honda Civic Sedan Kampanyası Kasım

Honda CRV Kampanyası Kasım, Honda HRV Kampanyası Kasım, Honda Kasım Kampanya, Civic Sedan Kampanya, detayları haberde. Kasım ayı boyunca Honda CR-V modellerinde 100 bin TL’ye, HR-V modellerinde ise 50 bin TL’ye kadar faizsiz 12 ay vadeli kredi imkanı sağlanıyor. Honda’nın SUV ailesinde yer alan modellerinin yanı sıra Civic Sedan modellerinde de Kasım ayına özel olarak 60 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,49 faiz oranı 18 ay vade seçeneği sunuluyor. Honda Civic Sedan Kampanyası Kasım.

Araba Dergisi, Araba Testi, Araba Testleri, Araba Sürüşleri, Araba Yorumları, Araba Yenilikleri, Araba Habercisi Dergisi.

youtube.com/msemedya

[irp posts=”8860″ name=”Araba Habercisi Dergisi’nin Kasım Sayısı Test Yıllığı Gibi: 13 Test Birden! Dergiliklerden Okuyabilirsiniz!”]

Honda, sınıfının en güvenli ve aerodinamik aracı dediği CR-V için kampanya yaptı. En gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde barındıran denilen kompakt SUV pazarındaki temsilcisi HR-V modeline özel kredi kampanyası başlattı. Honda, SUV ailesinde yer alan CR-V ve HR-V modelleri için Kasım ayı boyunca devam edecek faizsiz kredi kampanyasının yanı sıra Civic Sedan modelleri için de yüzde 0,49 faizli kredi kampanyası başlattı.

Honda CR-V modelleri Kasım ayı boyunca 100 bin TL sıfır faiz!

Honda’nın güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri, üst seviye donanımları, performansı, üstün konfor seviyesi ve şık tasarımı ile heyecan uyandıran dedikleri CR-V modelleri, Kasım ayı boyunca 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımına faizsiz 12 ay vade imkanı sağlanıyor. Honda’nın en gelişmiş motor teknolojilerini bünyesinde barındıran kompakt SUV pazarındaki temsilcisi HR-V modelleri için 50 bin TL’ye kadar faizsiz 12 ay vadeli kredi kullanım avantajı sunuluyor.

Kasım ayı sonuna kadar Honda’nın standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Civic Sedan modellerine sahip olmak isteyenlere ise kamu bankaları işbirliği ile 60 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,49 faizli 18 ay taksit imkanı sağlanıyor.

Araba Habercisi Dergisi.

Yeni Ford Ranger Çok Önemli Vergi Avantajlarıyla Türkiye’da Satışa Sunuldu! MTV Karı Bile İddialı!