Honda Civic ve CR-V Modellerinde Bahar Kampanyası Başladı! Hangi Fırsatları Sunuyorlar?

Honda Kampanya Nisan 2019

Honda Civic ve CR-V Modellerinde Bahar Kampanyası Başladı! Hangi Fırsatları Sunuyorlar? Honda Kampanya Nisan 2019

Araba Dergisi, Otomobil Dergisi, Honda Kampanya, Civic Kampanya, CRV Kampanya, Araba Test, Otomobil Test, Araba Yorum, Otomobil Yorum

Araba Habercisi Dergisi

youtube.com/msemedya

Honda, CR-V ve teknolojisi ile segmentinde fark yaratan Civic modelleri için Nisan ayına özel kampanyasını başlattı. Honda’nın Nisan ayı kampanyasına dahil olan modellerinde 100 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,95 faiz oranı ile 15 ay taksit imkânı sunuluyor.

Dünyanın en çok satılan modelleri arasında yer alan Honda Civic ve CR-V modelleri için Nisan ayına özel faizli kredi kampanyası başladı. Nisan ayı boyunca Honda’nın sunacağı kampanya kapsamında Civic modelleri için 40 bin TL’ye kadar kredi kullanımına yüzde 0,95 faiz oranı ile 12 ay taksit imkânı, CR-V modeli içinse 100 bin TL kredi kullanımına yüzde 0,95 faiz oranı ile 15 ay taksit imkânı sağlanıyor.

[irp posts=”3456″ name=”Dacia Modelleri Techroad Donanımlarıyla Artık Daha Donanımlı Daha Güçlü ve Daha Yakışıklı!”]

Honda EuroNCAP testlerinden güvenliği ile 5 yıldız alan CR-V modeli için Nisan ayı boyunca 100 bin TL’ye yüzde 0,95 faiz oranı ile 15 ay vadeli kredi kullanımı sağlıyor. Güçlü ve verimli motoru, optimize edilen CVT şanzımanı, sahip olduğu sürüş dinamikleri ve donanımları, performansı, üstün konfor seviyesi ve şık tasarımı ile heyecan uyandıran CR-V’ye Nisan ayı boyunca sahip olmak isteyenlerin Honda bayilerine uğramaları yeterli olacak.

Honda’nın Civic modellerinde de Nisan ayına özel kredi fırsatları bulunuyor. Standart versiyonlarında bulundurduğu zengin donanımları, performansı ve yakıt verimliliği ile rakipleri arasından sıyrılan Honda Civic Sedan’ın Elegance benzinli, ECO ve dizel versiyonlarında 25 bin TL’ye kadar kredi imkanı yüzde 0,95 faiz oranı ve 12 taksit seçeneği ile sunuluyor. Kampanya dahilinde Executive modellerde ise aynı faiz oranı ve taksit sayısı ile 40 bin TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor.

[irp posts=”3500″ name=”Renault 30.000 TL peşinat ve Aylık 1.500 TL’den başlayan taksit fırsatı sunuyor! Bu İyiymiş!”]

Honda Kampanya Nisan 2019

Ford’un Ecosport ile Kuga Arasına Konumlandıracağı Yeni Model Geldi! Hoş Geldin Hibrit Puma!

Youtube Murat Tosun