Hyundai’nin Yeni Ar-Ge Merkezi Mimariden Sanata Kadar Birçok Alandan Esinlenecek!

Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi
Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi

Hyundai, çeşitli pazar dinamiklerine göre araç geliştirmeye ağırlık veriyor. Yeni Ar-Ge Merkezi, mimariden sanata kadar birçok alandan esinlenecek. Ayrıca, kurulacak sanal araç geliştirme grubuyla tüm süreçler hızlandırılacak. Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Hyundai Motor Grubu, Ar-Ge organizasyonlarında ve araç gelişim süreçlerinde bir dizi kapsamlı değişiklik başlattı. Mevcut Ar-Ge operasyonlarını genişleten Hyundai, müşteri gereksinimlerine de daha fazla odaklanacak. Ayrıca, bu yeni sistemle birlikte verimlilik ve maliyet optimizasyonu için karar alma ve geliştirme süreçlerini de kolaylaştıracak.

Araba Habercisi Dergisi, Araba Testleri, Araç Testleri, Otomobil Testleri.

youtube.com/msemedya

Mimariye Dayalı Ar-Ge Sistemi kapsamında, markanın Kore’deki Ar-Ge bölümü daha yüksek verimlilik ve aynı zamanda küresel pazarlarda müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için bir dizi standart proses değişikliği gerçekleştirecek.
Kurulacak yeni çatı sayesinde, motor performansları, parça paylaşımı, tedarik, üretim ve hatta geliştirme aşamasından itibaren birçok faktör aynı anda planlanacak. Bununla beraber pazarların taleplerine göre şasi, gövde, araç elektroniği ve güç aktarma sistemleri, modülerleştirme ve tasarımlar da tamamen yüksek teknoloji mühendislik ışığında şekillendirilecek.
Proje Yönetimi teknolojisi birimi de marka ve modele göre kendi araç segmentinde çalışacak ve bu sayede grup markaları arasındaki farklılığı güçlendirecek. Sanal Araç Geliştirme Grubu ise çeşitli modellemeleri ve simülasyon metodlarını kullanarak genel araç gelişimini hızlandıracak.
Ar-Ge yatırımlarına ağırlık verdiği 2000 yılından bu yana kendini sürekli olarak geliştiren Hyundai’nin dünya üzerinde 6 farklı Ar-Ge Teknik Merkezi bulunuyor.

Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi
Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi
Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi
Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi

Hyundai Yeni Ar Ge Merkezi, Araba Habercisi Dergisi.

Yeni Volkswagen Passat iddialı özellikleriyle geliyor.
Mercedes A Serisi Sedan tüm dengeleri bozdu.
Yeni Peugeot 2008 sınıfı gibi küçük kalmaz.
Yerli Malı Yeni Renault Clio Eylül Sonu Satışa sunuluyor.
Sınıfının Lideri Nissan Qashqai 160 beygir oldu.
Ford’un yepyeni ticari araçları Türkiye yollarına çıktı.
Renault Kadjar yenilendi hiç olmadığı kadar iddialı geldi.
1000 beygirlik Ferrari elektriğin gücünü kullanıyor.
Mercedes AMG GTR Roadster nefes kesen olmuş.
Bu kamyon yürüyen bir bilgisayar: Nikola TWO

Youtube Murat Tosun